Poznaj zalety domowej pompy ciepła od PV Poland.
 

Zapomnij o chłodnych, zimowych wieczorach i wysokich rachunkach za ogrzewanie. Przekonaj się, że pompa ciepła to same korzyści.

 • Obniżasz rachunki Korzystając z pompy ciepła nie musisz obawiać się wysokimi rachunkami za ogrzewanie Twojego domu, ani żadnymi kosztami związanymi z opałem.
 • Walczysz ze smogiem Twoja instalacja jest w pełni ekologiczna, znacznie obniża emisję dwutlenku węgla do atmosfery oraz nie emituje szkodliwych gazów w budynku. 
 • Zabezpieczasz się przed wzrostem cen Ceny za opał z roku na rok rosną, a Ty możesz spać spokojnie, bo za ogrzewanie nic nie płacisz.
 • Nic nie musisz System pomp ciepła jest w 100% bezobsługowy, bezawaryjnny i czysty, a pompę ciepła podłączamy do już instniejącej instalacji.
 • Instalacja dopasowana do Twoich potrzeb Z PV Poland masz pewność, że w Twoim domu będzie ciepło, bez względu na temperaturę na zewnątrz, a ciepłej wody nigdy nie zabraknie.
 • Dom bez rachunków Jeśli połączysz pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się martwić rachunkami za prąd, ogrzewanie i ciepłą wodę. 

 

RAZEM LEPIEJ - POMPA CIEPŁA I FOTOWOLTAIKA - DUET IDEALNY!Połączenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła to rozwiązanie idealne. Darmowa energia z fotowoltaiki i darmowe ogrzewanie z pompy ciepła. Dzięki takiemu połączeniu Twoj dom będzie ekologiczny a korzystanie z niego praktycznie darmowe!

 

Tylko 6 kroków dzieli Cię od domu bez rachunków

Kompleksowo zajmiemy się instalacją pompy ciepła oraz fotwoltaiki dla Twojego domu! Z nami wystarczy sześć prostych etapów.

 1. Sprawdzamy Twoje potrzeby i wysyłamy do Ciebie doradcę.
 2. Przygotowujemy bezpieczną, jasną umowę
 3. Pomagamy Ci w formalnościach związanych z finansowaniem inwestycji oraz uzyskaniem dofinansowania
 4. W 3 dni montujemy pompę ciepła oraz fotowoltaikę
 5. Przyłączamy Twoją instalację do sieci
 6. Możesz cieszyć się darmowym prądem i ogrzewaniem w Twoim domu!

 

DOFINANSOWANIE NA FOTOWOLTAIKĘ I POMPY CIEPŁA


Zastanawiasz się jak uzyskać dofinansowanie do pomp ciepła oraz fotowoltaiki dla domu? Możliwości jest bardzo dużo, a każda z nich może być dostosowana do Twoich potrzeb finansowych. Dzięki różnym opcjom finansowania, inwestycja w fotowoltaikę i pompę ciepła stanie się bardziej przystępna i nie nadwyręży domowego budżetu.

W PV Poland nie musisz sam szukać najlepszych rozwiązań i przechodzić przez formalności w dofinansowaniu. Nasz doradca pomoże Ci uzyskać dogodne finansowanie!

Sprawdź

 

 

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy