firma fotowoltaiczna

Jesteśmy firmą z szerokim zapleczem eksperckim i o ugruntowanej pozycji na rynku. Na nasz sukces składają się cztery filary – poznaj je, by zrozumieć, dlaczego warto postawić właśnie na nas.

 

  • Wszechstronna wiedza

Nasz zespół tworzy grono ekspertów z dziedziny fotowoltaiki. Nie tylko wiemy o niej wszystko, ale nieustannie aktualizujemy swoją wiedzę z różnych dziedzin – prawnej, technicznej oraz produktowej. Dzięki wiedzy, jaką dysponujemy, stawiamy na innowacyjne i przyjazne użytkownikowi rozwiązania.

 

  • Bogate doświadczenie

Jest równie ważne, jak wiedza. Bogate doświadczenia wynieśliśmy na gruncie współpracy z Krajowym Instytutem Energetyki Rozproszonej, czyli ekspertem w dziedzinie fotowoltaiki w naszym kraju. KIER jest naszym głównym udziałowcem, który doradzał takim podmiotom, jak Ministerstwo Energii, Veolia Polska czy Politechnika Lubelska.

 

  • Najwyższa jakość

To absolutny fundament naszej pracy – zarówno, jeśli chodzi o nasze komponenty, jak i świadczone usługi i podejście o klienta, nie ma miejsca na kompromisy. Instalacje PV Poland są wydajne i niezawodne, panele – najwyższej klasy, a obsługa klienta w 100% zorientowana na jego zadowolenie i potrzeby.

 

  • Pasja, która daje nam energię

Fotowoltaika może stać się podstawowym źródłem energii dla gospodarstw domowych, firm i rolnictwa, ponieważ jest przyjazna dla środowiska, generuje oszczędności i jest prosta w utrzymaniu. Wierzymy w to, co robimy. A robimy wszystko, by sektor odnawialnych źródeł energii się rozwijał, a użytkownicy fotowoltaiki mogli cieszyć się wydajnymi instalacjami wysokiej jakości z bezpiecznymi, wytrzymałymi panelami.

 

 

  • Dlaczego PV Poland?

Bo nikt nie zaoferuje Ci tyle, ile my. Za naszą wiedzą, doświadczeniem, pasją i jakością idzie innowacyjność i otwarcie na Twoje potrzeby. 

 

  • Certyfikaty i wyróżnienia

Każda nagroda z osobna pokazuje nam, że nasze zaangażowanie w zakresie projektowania i montażu urządzeń OZE jest doceniana przez naszych Klientów. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć wam w całym procesie: od audytu, po prawidłowo skonfigurowaną fotowoltaikę czy pompę ciepła. Dziękujemy za zaufanie do PV Poland i do zobaczenia na dachu!

                                   

<

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy