firma fotowoltaiczna

Jesteśmy firmą z szerokim zapleczem eksperckim i o ugruntowanej pozycji na rynku. Na nasz sukces składają się cztery filary – poznaj je, by zrozumieć, dlaczego warto postawić właśnie na nas.

 • Wszechstronna wiedza
  Nasz zespół tworzy grono ekspertów z dziedziny fotowoltaiki. Nie tylko wiemy o niej wszystko, ale nieustannie aktualizujemy swoją wiedzę z różnych dziedzin – prawnej, technicznej oraz produktowej. Dzięki wiedzy, jaką dysponujemy, stawiamy na innowacyjne i przyjazne użytkownikowi rozwiązania.
 • Bogate doświadczenie
  Jest równie ważne, jak wiedza. Bogate doświadczenia wynieśliśmy na gruncie współpracy z Krajowym Instytutem Energetyki rozproszonej, czyli ekspertem w dziedzinie fotowoltaiki w naszym kraju. KIER jest naszym głównym udziałowcem, który doradzał takim podmiotom, jak Ministerstwo Energii, Veolia Polska czy Politechnika Lubelska.
 • Najwyższa jakość
  To absolutny fundament naszej pracy – zarówno, jeśli chodzi o nasze komponenty, jak i świadczone usługi i podejście o klienta, nie ma miejsca na kompromisy. Instalacje PV Poland są wydajne i niezawodne, panele – najwyższej klasy, a obsługa klienta w 100% zorientowana na jego zadowolenie i potrzeby.
 • Pasja, która daje nam energię
  Fotowoltaika może stać się podstawowym źródłem energii dla gospodarstw domowych, firm i rolnictwa, ponieważ jest przyjazna dla środowiska, generuje oszczędności i jest prosta w utrzymaniu. Wierzymy w to, co robimy. A robimy wszystko, by sektor odnawialnych źródeł energii się rozwijał, a użytkownicy fotowoltaiki mogli cieszyć się wydajnymi instalacjami wysokiej jakości z bezpiecznymi, wytrzymałymi panelami.

 

 • Dlaczego PV Poland?
  Bo nikt nie zaoferuje Ci tyle, ile my. Za naszą wiedzą, doświadczeniem, pasją i jakością idzie innowacyjność i otwarcie na Twoje potrzeby. Instalacja na próbę, darmowy serwis, najdłuższa gwarancja – nie tylko na wydajność, ale na cały produkt to największe zalety współpracy z PV Poland.
 • Zdobywca Złotego Godła Najwyższa Jakość Quality International 2020
  Usługi z PV Poland w zakresie projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych zostały nagrodzone Złotym Godłem Jakości QI2020. To wyróżnienie potwierdza najwyższą jakość naszych usług!
 • Najlepsi Oferteo 2021
  PV Poland drugi raz z rzędu otrzymało tytuł Najlepsi Oferteo! Nasi klienci docenili profesjonalizm na każdym etapie współptacy - od audytu aż po montaż i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności

PV Poland Sp. z o.o. w Oferteo.pl      PV Poland Sp. z o.o. w Oferteo.pl

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy