Aplikuj do nas i dołącz do zespołu znakomitych ekspertów – my dajemy Ci gwarancję rozwoju, stabilne zatrudnienie i zupełnie nowe perspektywy.

Sektor fotowoltaiki rozwija się niezwykle dynamicznie. Prężny rozwój oznacza także wielką szansę dla rynku pracy i rozwoju zawodowego. Chcesz poznać branżę energetyki przyszłości i wnieść wkład do transformacji energetycznej w naszym kraju?

Sprawdź nasze aktualne oferty i aplikuj!

Aktualne oferty pracy znajdziesz TUTAJ

Aby aplikować na wybrane stanowisko należy przesłać CV w formacie PDF przez portal pracuj.pl lub bezpośrednio na adres rekrutacja@pvpoland.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PV Poland Sp. z o.o., ul. Branickiego 15, 02-972 Warszawa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Klauzula Informacyjna Umowa o Pracę (rekrutacja)
Klauzula Informacyjna Umowa cywilnoprawna (rekrutacja)

 

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy