Fotowoltaika Zgierz

Dzięki temu, że średnie roczne nasłonecznienie w Zgierzu przekracza 1080 kWh/kWp, warunki do inwestowania w fotowoltaikę są tu bardzo dobre. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta, PV Polnad oferuje przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny. Nasz doradca najpierw przeprowadza rekonesans, identyfikuje potrzeby i możliwości finansowe Klienta oraz ustala wady i zalety planowanego miejsca inwestycji (audyt fotowoltaiczny). Kiedy Klient, który zdecyduje się zostać właścicielem przydomowej elektrowni słonecznej, nasz doradca pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem, a na końcu - z  przyłączeniem instalacji do sieci.

fotowoltaika zgierz

Gwarantujemy, że projekt instalacji, który powstaje na zlecenie Klienta w pełni odpowiada zapotrzebowaniu energetycznemu jego posesji oraz jego możliwościom finansowym. Klienci PV Poland mogą liczyć na 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV. 

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną daje wymierne korzyści finansowe. Uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej skutkuje redukcją rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku, nie musimy więc martwić się rosnącymi z roku na rok cenami energii. Już od dnia montażu możesz cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. 

Klienci PV Poland mogą liczyć na instalacje paneli  w ciągu jednego dnia. Nie zlecamy pracy podwykonawcom, mamy własną ekipę montażową, bo największe zaufanie mamy do naszych specjalistów.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Zgierz

Pompa ciepła to źródło grzewcze, które nie tylko dostarcza ciepła w zimie, ale również latem ochłodzi dom, firmę lub gospodarstwo. Na kompleksowość pompy ciepła wpływa fakt, że ogrzewa również wodę użytkową, a temperatura w pomieszczeniach jest automatycznie ustanawiana według zaleceń użytkownika. Działanie pompy ciepła można monitorować za pomocą aplikacji.

Do swojej pracy pompa ciepła potrzebuje jedynie prądu – z tego powodu zaleca się połączenia jej z fotowoltaiką, która dostarczy darmową energię, ograniczając pobór odpłatnego prądu z sieci. W takiej sytuacji nasz dom, biznes, gospodarstwo jest nie tylko zeroemisyjne, ale uniezależnione od dostawców z zewnątrz, co przekłada się na rachunki za energię zredukowane praktycznie do zera.

Inwestycja w urządzenia OZE jest opłacalna również ze względu na atrakcyjne dofinansowania i ulgi, które sprawiają, że każdy może osiągnąć niezależność energetyczną. Warto wspomnieć, że zarówno pompa ciepła, jak i fotowoltaika są urządzeniami, które od momentu podłączenia zaniżają Twoje rachunki, a inwestycja błyskawicznie się zwraca.

Masz dość wysokich rachunków za energię? Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę na miarę Twoich możliwości finansowych i zapotrzebowania energetycznego!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy