Fotowoltaika Zgierz

Dzięki temu, że średnie roczne nasłonecznienie w Zgierzu przekracza 1080 kWh/kWp, warunki do inwestowania w fotowoltaikę są tu bardzo dobre. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta, PV Polnad oferuje przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny. Nasz doradca najpierw przeprowadza rekonesans, identyfikuje potrzeby i możliwości finansowe Klienta oraz ustala wady i zalety planowanego miejsca inwestycji (audyt fotowoltaiczny). Kiedy Klient, który zdecyduje się zostać właścicielem przydomowej elektrowni słonecznej, nasz doradca pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem, a na końcu - z  przyłączeniem instalacji do sieci. Gwarantujemy, że projekt instalacji, który powstaje na zlecenie Klienta w pełni odpowiada zapotrzebowaniu energetycznemu jego posesji oraz jego możliwościom finansowym. Klienci PV Poland mogą liczyć na 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV. 

fotowoltaika zgierz

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną daje wymierne korzyści finansowe. Uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej skutkuje redukcją rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku, nie musimy więc martwić się rosnącymi z roku na rok cenami energii. Już od dnia montażu możesz cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. 

Klienci PV Poland mogą liczyć na instalacje paneli  w ciągu jednego dnia. Nie zlecamy pracy podwykonawcom, mamy własną ekipę montażową, bo największe zaufanie mamy do naszych specjalistów.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy