Fotowoltaika Zamość

Średnie roczne nasłonecznienie w Zamościu przekracza 1060 kWh/kWp, czyniąc miasto i jego okolice doskonałymi terenami inwestycyjnymi pod fotowoltaikę. Inwestycja we własną przydomową elektrownię słoneczną wiąże się z bardzo wymiernymi korzyściami, wśród których wymienić należy: częściowe lub całkowite uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, radykalne obniżenie rachunków za prąd (nawet do 95% w skali roku) oraz przyczynienie się do ochrony środowiska naturalnego – instalacja PV jest zeroemisyjna (produkcja prądu nie wiąże się z emisja do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów). 

fotowoltaika zamość

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Zamościa, PV Poland oferuje przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny: rozpoczynamy od audytu fotowoltaicznego, którego przeprowadzenie gwarantuje uzyskanie informacji umożliwiających zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej na miarę rzeczywistego zapotrzebowania energetycznego posesji. Uwzględniamy też, oczywiście, możliwości finansowe naszych Klientów, służąc pomocą w uzyskaniu kredytu, pożyczki lub dofinansowania. Na koniec pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem instalacji fotowoltaicznej do publicznej sieci energetycznej.

Nasze panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne, które montujemy w jeden dzień. Dodatkowo dla Klientów oferujemy 30 - letnią gwarancję na produkt.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Zamość

Urządzenia OZE realnie zaniżają nasze rachunki za energię do minimum. Nie inaczej jest z pompą ciepła, która jako źródło grzewcze dostarcza potrzebne ciepło domom, biznesom oraz pomieszczeniom gospodarczym. Na tym nie kończy się funkcjonalność pomp ciepła, gdyż jako urządzenie podgrzewa wodę użytkową oraz w lecie, działając podobnie do klimatyzacji, dostarcza przyjemnego chłodu. Użytkownik może dostosowywać temperatury poszczególnych pomieszczeń według własnego uznania, a pompa automatycznie będzie je podtrzymywać. Pracę tego urządzenia można na bieżąco monitorować za pomocą aplikacji mobilnej.

Do inwestowania w OZE zachęcają nie tylko nieustannie podwyższane opłaty za energię, ale również liczne dofinansowania i ulgi, które sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na niskie rachunki.

Zacznij korzystać z zielonej energii i zostań niezależny wobec podwyżek! Skontaktuj się z PV Poland po ofertę dopasowaną do Ciebie!

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy