Fotowoltaika Zamość

Średnie roczne nasłonecznienie w Zamościu przekracza 1060 kWh/kWp, czyniąc miasto i jego okolice doskonałymi terenami inwestycyjnymi pod fotowoltaikę. Inwestycja we własną przydomową elektrownię słoneczną wiąże się z bardzo wymiernymi korzyściami, wśród których wymienić należy: częściowe lub całkowite uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, radykalne obniżenie rachunków za prąd (nawet do 95% w skali roku) oraz przyczynienie się do ochrony środowiska naturalnego – instalacja PV jest zeroemisyjna (produkcja prądu nie wiąże się z emisja do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów). Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Zamościa, PV Poland oferuje przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny: rozpoczynamy od audytu fotowoltaicznego, którego przeprowadzenie gwarantuje uzyskanie informacji umożliwiających zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej na miarę rzeczywistego zapotrzebowania energetycznego posesji. Uwzględniamy też, oczywiście, możliwości finansowe naszych Klientów, służąc pomocą w uzyskaniu kredytu, pożyczki lub dofinansowania. Na koniec pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem instalacji fotowoltaicznej do publicznej sieci energetycznej.

fotowoltaika zamość

Klientom, którzy chcieliby, ale się boją dajemy niespotykaną w innych firmach możliwość: u nas mogą testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące mogą zwrócić nam panele, a my wypłacimy im pieniądze. Takie zwroty jednak nigdy się nie zdarzyły. Naszym Klientom dajemy trzydziestoletnią gwarancję absolutną nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele, inwertery i inne elementy instalacji. W razie jakichkolwiek kłopotów mogą też liczyć na nasze pogotowie fotowoltaiczne. Panele - bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne – montujemy w jeden dzień.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy