Fotowoltaika Zakopane

Średnie roczne nasłonecznienie w Zakopanem oscyluje wokół 1080 kWh/kWp, co sprawia, że inwestycja w fotowoltaikę ma na tym terenie uzasadnienie nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne. Zielona energia pozyskiwana z promieniowania słonecznego pozwala więc zredukować rachunki za prąd nawet o 95% w skali roku i uniezależnić się od zewnętrznych dostawców. Oferowane przez nas panele PV są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne. Instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna i bezobsługowa, co pozwala na maksymalnie ekologiczne zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego naszego domu, gospodarstwa rolnego czy firmy.

fotowoltaika kraków

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

 • audyt fotowoltaiczny w miejscu inwestycji
 • projekt uwzględniający nasłonecznienie oraz azymut i budowę dachu
 • instalację systemu na dachu bądź na gruncie - mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową
 • pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetyczne i w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych
 • pomoc w uzyskaniu dofinansowania
 • 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV 
 • jasną i bezpieczną umowę 

 

Pompa ciepła Zakopane

Urządzenia OZE są coraz częściej wybierane przez właścicieli domów, firm i gospodarstw. Fotowoltaika w połączeniu z pompą ciepła gwarantują niskie rachunki za prąd, jak i ogrzewanie, a w efekcie budynek staje się nie tylko zeroemisyjny, ale również samowystarczalny energetycznie. Pompa ciepła potrzebuje do swojej pracy prądu, stąd fotowoltaika dostarcza go za darmo, bez potrzeby korzystania z odpłatnej energii z sieci.

Właściwości pompy ciepła:

 • Zimą ogrzewa, a latem ochładza budynek.
 • Jest bezdźwięczna i zeroemisyjna.
 • Podgrzewa wodę użytkową.
 • Pozwala dopasować temperatury do określonych pomieszczeń.

Inwestycje w urządzenia OZE bardzo szybko się spłacają, ale również, ze względu na ich zbawienny wpływ na środowisko naturalne, inwestujący mogą liczyć na atrakcyjne dofinansowania i ulgi, dzięki którym, każdy może pozwolić sobie na niższe rachunki.

Zainwestuj raz w OZE i nie martw się więcej o rachunki za prąd i ogrzewanie! Skontaktuj się z nami po ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy