Fotowoltaika Zakopane

Średnie roczne nasłonecznienie w Zakopanem oscyluje wokół 1080 kWh/kWp, co sprawia, że inwestycja w fotowoltaikę ma na tym terenie uzasadnienie nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne. Stale rosnące rachunki za prąd (od 1 stycznia 2021 r. roku do naszych rachunków dodano kolejną pozycję: opłatę mocową, a opłata OZE wzrosła z 0 zł do 2,2 zł/MWh) oraz planowana na 2022 rok zmiana przepisów (uniemożliwienie odbieranie przesłanych do publicznej sieci energetycznej nadwyżek energii wyprodukowanej w przydomowej elektrowni FV w postaci opustów) sprawiają, że zwlekanie z inwestycją w przydomową elektrownię słoneczną jest bezzasadne.

 

fotowoltaika kraków

Oferowane przez nas panele PV są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne. Instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna i bezobsługowa, co pozwala na maksymalnie ekologiczne zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego naszego domu, gospodarstwa rolnego czy firmy.

Zielona energia pozyskiwana z promieniowania słonecznego pozwala więc zredukować rachunki za prąd nawet o 95% w skali roku i uniezależnić się od zewnętrznych dostawców. Jeśli Klient waha się, nie jest do końca przekonany, że instalacja fotowoltaiczna naprawdę ułatwi mu życie, pozwalamy testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty są w pełni satysfakcjonujące można zwrócić nam panele.

My, oczywiście, zwracamy pieniądze.

 

 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt fotowoltaiczny w miejscu inwestycji
  • projekt uwzględniający nasłonecznienie oraz azymut i budowę dachu
  • instalację systemu na dachu bądź na gruncie - mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową
  • pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetyczne i w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania
  • 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji
  • jasną i bezpieczną umowę i bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy