Fotowoltaika Wrocław

Doskonałe nasłonecznienie sprawia, że inwestycja w panele fotowoltaiczne jest we Wrocławiu bardzo opłacalna. Średnie roczne nasłonecznienie wynosi tu powyżej 1080 kWh/kWp, co oznacza, że przydomowa elektrownia słoneczna pracować będzie z optymalną wydajnością i bez trudu zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne naszego domu czy firmy. Zielona energia pozyskana z odnawialnego źródła jest nie tylko ekologiczna, ale i tania – inwestora czeka redukcja rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku. Możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii oraz uzyskania samowystarczalności energetycznej nawet na poziomie 100% to dodatkowe argumenty przemawiające za sensownością inwestowania w fotowoltaikę.

fotowoltaika wrocław

Firma PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny. Zaczynamy od audytu fotowoltaicznego, podczas którego ustalamy warunki terenowe, nasłonecznienie w planowanym miejscu inwestycji oraz zapotrzebowanie energetyczne posesji. Następnie projektujemy instalację fotowoltaiczną na miarę potrzeb Klienta i wysyłamy do niego naszą własną ekipę montażową. Etap końcowy to pomoc w uzyskaniu korzystnego dofinansowania oraz w zgłoszeniu instalacji do zakładu energetycznego i dopełnienie wszelkich związanych z tym formalności. Podejmując współpracę z naszą firmą, Klienci mogą liczyć na 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV.

Naszym Klientom oferujemy wyłącznie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele fotowoltaiczne, które montowane są w ciągu jednego dnia. Od razu możesz cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. 

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. 

Pompa ciepła - Wrocław

Gdy rachunki za ogrzewanie wzrastają, na ratunek przychodzi inwestycja w pompę ciepła. Dlaczego? To trwałe rozwiązanie, które sprawia, że jesteśmy samowystarczalni i niezależni wobec opłat na ogrzewanie naszego domu, firmy lub pomieszczeń gospodarczych i dodatkowo jest bezemisyjne, czyli realnie wpływamy na polepszenie się stanu powietrza w Polsce.

Mało tego! Pompa ciepła ogrzewa nie tylko budynki, ale i wodę użytkową. Jedyne czego to urządzenie OZE potrzebuje to do dostępu do prądu. Dlatego zaleca się połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką, która dostarcza darmowy prąd uzyskany z energii słonecznej, więc nie musimy pobierać go odpłatnie z sieci.

Ponadto istnieje wiele atrakcyjnych dofinansowań i ulg, które sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na taką inwestycję i cieszyć się niskimi rachunkami za prąd oraz ogrzewanie.

Dołącz do grona Klientów PV Poland i nie martw się więcej o rachunki za energię!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy