Fotowoltaika Wrocław

Doskonałe nasłonecznienie sprawia, że inwestycja w panele fotowoltaiczne jest we Wrocławiu bardzo opłacalna. Średnie roczne nasłonecznienie wynosi tu powyżej 1080 kWh/kWp, co oznacza, że przydomowa elektrownia słoneczna pracować będzie z optymalną wydajnością i bez trudu zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne naszego domu czy firmy. Zielona energia pozyskana z odnawialnego źródła jest nie tylko ekologiczna, ale i tania – inwestora czeka redukcja rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku. Możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii oraz uzyskania samowystarczalności energetycznej nawet na poziomie 100% to dodatkowe argumenty przemawiające za sensownością inwestowania w fotowoltaikę.

fotowoltaika wrocław

Firma PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny. Zaczynamy od audytu fotowoltaicznego, podczas którego ustalamy warunki terenowe, nasłonecznienie w planowanym miejscu inwestycji oraz zapotrzebowanie energetyczne posesji. Następnie projektujemy instalację fotowoltaiczną na miarę potrzeb Klienta i wysyłamy do niego naszą własną ekipę konserwatorsko-montażową. Etap końcowy to pomoc w uzyskaniu korzystnego dofinansowania oraz w zgłoszeniu instalacji do zakładu energetycznego i dopełnienie wszelkich związanych z tym formalności. Podejmując współpracę z naszą firmą, Klienci mogą liczyć na 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji.

Naszym Klientom oferujemy wyłącznie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele fotowoltaiczne, które montowane są w ciągu jednego dnia. Od razu możesz cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. A jeśli wciąż się wahasz, dajemy Ci niepowtarzalną szansę: u nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy