Fotowoltaika Wołomin

Średnie roczne nasłonecznienie w Wołominie oscyluje wokół 1080 kWh/kWp, czyniąc miasto i najbliższe okolice terenem, na którym bez ryzyka można inwestować w fotowoltaikę. Instalacja fotowoltaiczna, ekonomiczna i ekologiczna, to najlepsze źródło zielonej energii dla każdej posesji: domu jednorodzinnego, firmy, gospodarstwa rolnego, a nawet wspólnoty mieszkaniowej. Ceny prądu rosną z roku na rok, z zapowiedzi ustawodawców wynika także, że w roku 2022 ulec mogą zasady rozliczania się prosumentów z zakładami energetycznymi. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup kompletnej instalacji fotowoltaicznej w PV Poland już dziś, obydwa problemy nie będą Cię dotyczyć: zredukujesz rachunki za prąd nawet do 95% w skali roku, a Twoja instalacja będzie pracowała na dotychczasowych zasadach przez wiele kolejnych lat. Klienci PV Poland mogą liczyć na 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji, jasną i bezpieczną umowę i bezpłatny serwis.

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów. Tym zdecydowanym oferujemy szybką ścieżkę: audyt fotowoltaiczny, projekt oraz prace instalacyjne - mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową. Oferujemy także pomoc w przejściu całego procesu inwestycyjnego oraz pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetycznej, w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych i w uzyskaniu dofinansowania. Dla Klientów, którzy wciąż się wahają, mamy ofertę nie do odrzucenia. U nas mogą testować instalację PV przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące mogą zwrócić nam panele, a my wypłacimy im pieniądze. Nie zdarzyło się jednak aby instalacja fotowoltaiczna skonfigurowana  z bezpiecznych, wytrzymałych, samoczyszczących i co najważniejsze: w 100% niepalnych paneli nie wzbudzała entuzjazmu. Dobrze skonfigurowana pozwala na zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego posesji oraz na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii.

 

Pozyskiwanie darmowej energii ze słońca wpisuje się zieloną rewolucję, czyli cykl zmian, zgodnie z którym w najbliższych latach Polska musi odchodzić od eksploatowania nieodnawialnych źródeł energii na rzecz OZE – źródeł odnawialnych. W ramach zielonych, ekologicznych rozwiązań oferujemy naszym Klientom panele fotowoltaiczne najwyższej jakości. Boom na fotowoltaikę sprzyja pojawianiu się na rynku nowych firm, producentów i pośredników, chcących szybko się wzbogacić na klientach, którym często brakuje odpowiedniej wiedzy. My stawiamy także na edukację, dlatego zatrudniamy własną ekipę Fotowoltaiczne Pogotowie PV Poland. Specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji – możesz im zadać każde, nawet najbardziej kłopotliwe, pytanie uzyskując rzetelną i rzeczową odpowiedź.

Mieszkańcom Wołomina oferujemy opracowanie instalacji fotowoltaicznej w oparciu o realne warunki nasłonecznienia panujące w miejscu inwestycji, dzięki czemu panele zawsze pracują z optymalną efektywnością.


Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy