Fotowoltaika Wołomin

Średnie roczne nasłonecznienie w Wołominie oscyluje wokół 1080 kWh/kWp, czyniąc miasto i najbliższe okolice terenem, na którym bez ryzyka można inwestować w fotowoltaikę. Instalacja fotowoltaiczna, ekonomiczna i ekologiczna, to najlepsze źródło zielonej energii dla każdej posesji: domu jednorodzinnego, firmy, gospodarstwa rolnego, a nawet wspólnoty mieszkaniowej. Ceny prądu rosną z roku na rok, jeśli zdecydujesz się na zakup kompletnej instalacji fotowoltaicznej w PV Poland już dziś: zredukujesz rachunki za prąd nawet do 95% w skali roku. Klienci PV Poland mogą liczyć na 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów. Tym zdecydowanym oferujemy szybką ścieżkę: audyt fotowoltaiczny, projekt oraz prace instalacyjne - mamy własną ekipę montażową. Oferujemy także pomoc w przejściu całego procesu inwestycyjnego oraz pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetycznej, w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych i w uzyskaniu dofinansowania.

Nasza instalacja fotowoltaiczna jest skonfigurowana  z bezpiecznych, wytrzymałych, samoczyszczących i co najważniejsze: w 100% niepalnych paneli. Dobrze skonfigurowana pozwala na zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego posesji oraz na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii. Pozyskiwanie darmowej energii ze słońca wpisuje się zieloną rewolucję, czyli cykl zmian, zgodnie z którym w najbliższych latach Polska musi odchodzić od eksploatowania nieodnawialnych źródeł energii na rzecz OZE – źródeł odnawialnych. 

W ramach zielonych, ekologicznych rozwiązań oferujemy naszym Klientom panele fotowoltaiczne najwyższej jakości. Boom na fotowoltaikę sprzyja pojawianiu się na rynku nowych firm, producentów i pośredników, chcących szybko się wzbogacić na klientach, którym często brakuje odpowiedniej wiedzy. Mieszkańcom Wołomina oferujemy opracowanie instalacji fotowoltaicznej w oparciu o realne warunki nasłonecznienia panujące w miejscu inwestycji, dzięki czemu panele zawsze pracują z optymalną efektywnością.


Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Wołomin

Fotowoltaika jest rozwiązaniem na niskie rachunki za prąd, a z kolei pompa ciepła redukuje opłaty za ogrzewanie. Zaleca się połączenie tych dwóch urządzeń OZE, z trzech powodów: pompa potrzebuje do swojej pracy prądu (a najlepiej korzystać z darmowej energii, aniżeli pobierać odpłatnie z sieci), dom staje się zeroemisyjny (realnie wpływamy na stan powietrza w Polsce) i przede wszystkim oszczędzamy, w końcu oba urządzenia są rozwiązaniem na nieustannie podwyższane rachunki za energię.

Pompa ciepła jest źródłem ogrzewania dla domów, firm i gospodarstw. Automatycznie przystosowuje ustaloną przez użytkownika temperaturę pomieszczeń, a jej praca monitorowana jest przez specjalną aplikację mobilną. Pompa ciepła nie tylko ogrzewa pomieszczenia, ale również wodę użytkową. Za jej wielofunkcyjnością przemawia również fakt, że zimą ogrzewa budynek, ale za to latem go ochładza.

Czy pompa ciepła się opłaca? Przy nieustannych podwyżkach już kosztownej energii zdecydowanie jest to urządzenie, które uniezależnia nas od dostawców. Ponadto, istnieje wiele dofinansowań i ulg, które sprawiają, że inwestycja jest w zasięgu ręki dla praktycznie każdego.

Chcesz postawić na samowystarczalność oraz niezależność wobec cen energii? Skorzystaj z naszej oferty i zapomnij o wysokich rachunkach!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy