Fotowoltaika Włocławek

Jeśli masz wątpliwości, czy przydomowa elektrownia słoneczna jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, u nas możesz testować instalację fotowoltaiczną przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele. My, oczywiście, wypłacimy Ci pieniądze. Średnie roczne nasłonecznienie we Włocławku przekracza 1080 kWh/kWp, czyniąc miasto i najbliższe okolice terenem, na którym bez ryzyka można inwestować w fotowoltaikę. Jeśli więc masz dość stale rosnących rachunków za prąd, zostań właścicielem przydomowej elektrowni słonecznej, uniezależnij się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej i zniweluj swoje rachunki za nią niemal do zera. PV Poland przeprowadzi Cię przez cały proces inwestycyjny, poczynając od audytu fotowoltaicznego, przez zaprojektowanie instalacji PV na miarę potrzeb energetycznych Twojego domu czy firmy, zamontowanie całego systemu fotowoltaicznego i pomoc w uzyskaniu dofinansowania oraz w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem go do sieci energetycznej.

fotowoltaika Włocławek

Nasze panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Dajemy na nie, a także na cały osprzęt, 30-letnią gwarancję absolutną. Taką samą gwarancją obejmujemy także wydajność instalacji. Montaż Twojej przydomowej elektrowni słonecznej trwa tylko jeden dzień, a delegujemy do niego naszą własną ekipę konserwatorsko-montażową. Fotowoltaika oznacza niższe rachunki za prąd, zieloną energię  - panele PV są zeroemisyjne – a co za tym idzie czystsze powietrze w Twoim otoczeniu. Decydując się na zakup kompletnej instalacji fotowoltaicznej wraz z montażem od PV Poland zyskujesz pewność, że Twoja przydomowa elektrownia słoneczna będzie pracowała z najwyższą wydajnością, a Ty będziesz mógł cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. Niezależność energetyczna to najważniejszy argument przemawiający za sensownością inwestowania w fotowoltaikę. Nie wahaj się!

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy