Fotowoltaika Wielkopolskie

Województwo Wielkopolskie, obejmujące 31 powiatów, 4 miasta na prawie powiatu oraz 226 gmin, zajmuje drugie miejsce w kraju pod względem powierzchni i trzecie pod względem liczby ludności. Warunki nasłonecznieniowe  wahają się tu od bardzo dobrych po optymalne, co oznacza, że średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi tu od 1080 kWh/kWp do blisko 1160 kWh/kWp. Inwestycja w panele fotowoltaiczne jest więc dla mieszkańców województwa mazowieckiego doskonałym rozwiązaniem, jeśli dążą do pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł, co daje nie tylko komfort energetyczny, ale i ekologiczny. Mikroinstalacja PV pozwala uniezależnić gospodarstwo domowe, rolne bądź firmę od zewnętrznych dostawców prądu oraz przyczynia się do ochrony zasobów środowiska naturalnego.

Bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele fotowoltaiczne oferowane przez PV Poland mogą stać się jedynym źródłem pozyskiwania energii elektrycznej dla Twojej posesji. Perfekcyjnie zaprojektowana i skonfigurowana instalacja PV umożliwia zredukowanie rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku. Dajemy 30 lat gwarancji na panele montowane przez naszą ekipę specjalistów.

Przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces inwestycyjny: od audytu energetycznego, przez przyłączenie instalacji do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na istniejący już system PV. Do każdej, także i Twojej inwestycji podchodzimy indywidualnie, z maksymalnym nastawieniem na satysfakcję i bezpieczeństwo biznesowe naszego klienta. Skorzystaj z kalkulatora wyceny na naszej stronie www albo skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Dzięki PV Poland możesz cieszyć się niezależnością energetyczną od zaraz.

Zobacz nasze oddziały w województwie wielkopolskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy