Fotowoltaika Warszawa

Średnie roczne nasłonecznienie w Warszawie oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp, co stwarza bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Oferujemy w 100% bezobsługowe systemy fotowoltaiczne, dając Ci trzydziestoletnią gwarancję na panele PV. Przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces inwestycyjny, poczynając od audytu energetycznego, przez przyłączenie systemu do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na gotową już instalację.W obliczu stale rosnących cen prądu, inwestycja w mikroinstalację fotowoltaiczną daje gwarancję uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz obniżenia rachunków nawet do 95% w skali rocznej.

   Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

   - audyt energetyczny

   - montaż systemu PV w jeden dzień

   - super wytrzymałe panele z powłoką grafenową

   - monitorowanie pracy systemu przez Internet

   - pomoc w uzyskaniu dofinasowaniach

   - 30 lat gwarancji na panele

Pozyskiwanie darmowej energii ze słońca wpisuje się zieloną rewolucję, czyli cykl zmian, zgodnie z którym w najbliższych latach Polska musi odchodzić od eksploatowania nieodnawialnych źródeł energii na rzecz OZE – źródeł odnawialnych. W ramach zielonych, ekologicznych rozwiązań oferujemy naszym Klientom panele fotowoltaiczne najwyższej jakości. Boom na fotowoltaikę sprzyja pojawianiu się na rynku nowych firm, producentów i pośredników, chcących szybko się wzbogacić na klientach, którym często brakuje odpowiedniej wiedzy.  Specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji – możesz im zadać każde, nawet najbardziej kłopotliwe, pytanie uzyskując rzetelną i rzeczową odpowiedź.

Mieszkańcom Warszawy i aglomeracji warszawskiej oferujemy opracowanie instalacji fotowoltaicznej w oparciu o realne warunki nasłonecznienia panujące w miejscu inwestycji, dzięki czemu panele zawsze pracują z optymalną efektywnością.

Dotacja Warszawska

1 września 2021 rozpoczął się nabór wniosków do warszawskiego programu dotacji na instalację odnawialnych źródeł energii. 

Kto może skorzystać z dotacji warszawskiej?

  • osoby fizyczne
  • wspólnoty mieszkaniowe,
  • spółdzielnie mieszkaniowe,
  • przedsiębiorcy,
  • stowarzyszenia,
  • fundacje,
  • gminne i powiatowe osoby prawne

Dzięki dotacji można uzyskać nawet do 45 000 zł na instalację fotowoltaiczną oraz pompę ciepła.
Dotacja dotyczy inwestycji realizowanych w 2022 roku.

Pompa ciepła Warszawa

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które dostarczy ciepła do Twojego domu, biznesu i gospodarstwa. Mówi się o wielofunkcjonalności tego urządzenia, ponieważ pozwala dopasować temperatury pomieszczeń do zapotrzebowania, podgrzewa wodę oraz działa na podobnej zasadzie jak klimatyzacja, czyli: latem chłodzi, a zimą ogrzewa.

Z racji, że pompa ciepła łączy w sobie kominek, bojler, piec, to jej użytkowanie nie wymaga dokupowania dodatkowych komponentów, jak ma to miejsce w sytuacji, gdy bazujemy na konwencjonalnych źródłach energii, mowa tutaj o takich wydatkach, jak np. zakup węgla lub drewna na zimę. Należy mieć na uwadze, że pompa ciepła do prawidłowej pracy potrzebuje prądu, więc zaleca się pobieranie go nie z sieci naliczającej nam dodatkowe opłaty, ale z instalacji fotowoltaicznej, która dostarcza darmową energię ze słońca. Połączenie tych dwóch urządzeń OZE powoduje, że nasz budżet jest chroniony przed nieuniknionymi podwyżkami cen energii i pozytywnie wpływamy na stan powietrza w Polsce.

Co wpływa na opłacalność pompy ciepła?

- samowystarczalność budynku pod względem ogrzewania = brak wysokich opłat za prąd

- atrakcyjne dofinansowania, które z roku na rok są coraz wyższe

- błyskawicznie spłacająca się inwestycja

Zrób pierwszy krok w kierunku zeroemisyjnego domu, biznesu oraz gospodarstwa z PV Poland i zapomnij o wysokich opłatach za energię.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy