Fotowoltaika Warmińsko-Mazurskie

Średnie roczne nasłonecznienie w województwie warmińsko-mazurskim wynosi od 1000 do 1080 kWh/kWp. Województwo obejmuje 2 miasta na prawach powiatu, 19 powiatów oraz 116 gmin, w których inwestycja w fotowoltaikę ma solidne uzasadnienie ekonomiczne. Nie mniej istotnie jest uzasadnienie ekologiczne: województwo warmińsko-mazurskie to 24 173,47 km² obejmujących tak ważne tereny jak Pojezierze Mazurskie oraz pojezierza: Olsztyński, Mrągowskie, Ełckie, Kraina Wielkich Jezior Mazurskich i Równina Mazurska. Kraina Tysiąca Jezior stanowczo zasługuje na najlepsze możliwe ekologiczne rozwiązania energetyczne!

PV Poland pomaga mieszkańcom województwa warmińsko-mazurskiego przejść przez cały proces inwestycyjny, od audytu energetycznego, przez przyłączenie instalacji do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na istniejący już system PV, żeby każde gospodarstwo domowe, rolne albo firma mogły cieszyć się zieloną energią pozyskiwaną ze słońca. Nasi fachowcy instalują nowoczesne, w 100% niepalne panele fotowoltaiczne w ciągu jednego dnia. Każda instalacja objęta jest 30-letnią gwarancją absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także jej wydajność. Wciąż się wahasz? Żaden problem! U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze.

Na rok 2022 planowane są zmiany w przepisach, dotyczące rozliczeń prosumentów z zakładami energetycznymi – prosument ma być zobowiązany do sprzedawana nadwyżek wyprodukowanej przez siebie energii firmom energetycznym, a następnie będzie ją mógł, w razie potrzeby, kupić, zamiast bezpłatnie odebrać w formie opustów. Inwestując w fotowoltaikę do końca 2021 roku zapewniasz sobie funkcjonowanie przydomowej elektrowni słonecznej na dotychczasowych zasadach. Nie zwlekaj! Fotowoltaika oznacza niższe rachunki za prąd, zieloną energię i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

   

Zobacz nasze oddziały w województwie warmińsko-mazurskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy