Fotowoltaika Warmińsko-Mazurskie

Średnie roczne nasłonecznienie w województwie warmińsko-mazurskim wynosi od 1000 do 1080 kWh/kWp. Województwo obejmuje 2 miasta na prawach powiatu, 19 powiatów oraz 116 gmin, w których inwestycja w fotowoltaikę ma solidne uzasadnienie ekonomiczne. Nie mniej istotnie jest uzasadnienie ekologiczne: województwo warmińsko-mazurskie to 24 173,47 km² obejmujących tak ważne tereny jak Pojezierze Mazurskie oraz pojezierza: Olsztyński, Mrągowskie, Ełckie, Kraina Wielkich Jezior Mazurskich i Równina Mazurska. Kraina Tysiąca Jezior stanowczo zasługuje na najlepsze możliwe ekologiczne rozwiązania energetyczne!

PV Poland pomaga mieszkańcom województwa warmińsko-mazurskiego przejść przez cały proces inwestycyjny, od audytu energetycznego, przez przyłączenie instalacji do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na istniejący już system PV, żeby każde gospodarstwo domowe, rolne albo firma mogły cieszyć się zieloną energią pozyskiwaną ze słońca. Oferujemy 30 - letnią gwarancję na panele, które są nowowczesne, w 100% niepalne, montowane przez naszych fachowców w ciągu jednego dnia. 

Nie zwlekaj! Fotowoltaika oznacza niższe rachunki za prąd, zieloną energię i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

   

Zobacz nasze oddziały w województwie warmińsko-mazurskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy