Fotowoltaika Wałbrzych

Średnie roczne nasłonecznienie w Wałbrzychu i okolicach waha się od 1080 kWh/kWp do 1160 kWh/kWp. Tak dobre warunki skłaniają do poważnego rozważenia inwestycji w instalację fotowoltaiczną, która daje możliwość częściowego lub całkowitego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii. Roczne oszczędności na rachunkach za prąd w gospodarstwach domowych i firmach, które decydują się na zakup fotowoltaiki, sięgają nawet 95%. PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny, rozpoczynając od audytu fotowoltaicznego, przez pomoc w pozyskaniu dofinansowania bądź kredytu, po wsparcie w załatwieniu wszelkich kwestii formalno-prawnych związanych z przyłączeniem przydomowej mikroinstalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej. Przygotowywany przez nas projekt instalacji zawsze jest odpowiedzią na rzeczywiste zapotrzebowanie energetyczne posesji, uwzględnia też możliwości finansowe inwestora.

fotowoltaika wałbrzychWciąż nie masz pewności, że pozyskiwanie energii z odnawialnego źródła, jakim jest promieniowanie słoneczne, jest sensowną inwestycją? Żaden problem! U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. Nie sądzimy jednak, żebyś chciał zrezygnować z bezpiecznych, wytrzymałych, samoczyszczących się i co najważniejsze: w 100% niepalnych paneli PV, dzięki którym przyczyniasz się do zmniejszenia emisji do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych gazów. Nie obawiaj się: dajemy Ci 30 lat gwarancji absolutnej nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele, inwerter i inne elementy konstrukcji, a w razie jakichkolwiek problemów oddajemy do Twojej dyspozycji nasze własne pogotowie fotowoltaiczne..

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy