Fotowoltaika Wałbrzych

Średnie roczne nasłonecznienie w Wałbrzychu i okolicach waha się od 1080 kWh/kWp do 1160 kWh/kWp. Tak dobre warunki skłaniają do poważnego rozważenia inwestycji w instalację fotowoltaiczną, która daje możliwość częściowego lub całkowitego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii. Roczne oszczędności na rachunkach za prąd w gospodarstwach domowych i firmach, które decydują się na zakup fotowoltaiki, sięgają nawet 95%. 

fotowoltaika wałbrzychPV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny, rozpoczynając od audytu fotowoltaicznego, przez pomoc w pozyskaniu dofinansowania bądź kredytu, po wsparcie w załatwieniu wszelkich kwestii formalno-prawnych związanych z przyłączeniem przydomowej mikroinstalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej. Przygotowywany przez nas projekt instalacji zawsze jest odpowiedzią na rzeczywiste zapotrzebowanie energetyczne posesji, uwzględnia też możliwości finansowe inwestora.

Naszym atutem jest produkt. Klientom ofrujemy 30 - letnią gwarancję na panele, które są całkowicie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące się i co najważniejsze: w 100% niepalne! Ponadto, dzięki tej inwestycji przyczyniasz się do zmniejszenia emisji do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych gazów. 

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Wałbrzych

Pompa ciepła jest urządzeniem OZE, na którym dom, firma lub gospodarstwo może oprzeć całe zapotrzebowanie grzewcze. Nie tylko ogrzewa budynki, ale również wodę użytkową. W zimie to urządzenie dostarcza ciepła, ale z kolei w lecie zapewni przyjemny chłód. Użytkownik może dopasować wysokość temperatur do określonych pomieszczeń oraz na bieżąco monitorować prace pompy za pomocą specjalnej aplikacji.

Pompa ciepła bazuje na zasobach naturalnych, a jedyne czego potrzebuje do swojego działania to prądu. Nic dziwnego, że rekomendowane jest, aby skonfigurować pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną, która dostarczy darmowego prądu bez konieczności pobierania go z sieci. W ten sposób również maksymalizujemy oszczędności, gdyż budynek staje się właściwie zeroemisyjny.

Nabycie urządzeń OZE jest opłacalne przy ciągłym podwyższaniu cen energii, ale również dzięki licznym, atrakcyjnym dofinansowaniom i ulgą, które są wsparciem dla każdego nowego nabywcę zielonej energii.

Chcesz oszczędzać na rachunkach? Skontaktuj się z nami i uzyskaj spersonalizowaną ofertą!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy