Fotowoltaika Turek

Średnie roczne nasłonecznienie w Turku wynosi od 1080 do 1160 kWh/kWp, dzięki czemu znajdujemy tu idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Dlaczego warto inwestować w energię ze źródeł odnawialnych?fotowoltaika poznań

Po pierwsze, to możliwość radykalnego obniżenia rachunków za prąd oraz maksymalnego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii. Po drugie, instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna, produkujemy więc zieloną energię, zyskując czystsze powietrze w swoim otoczeniu. PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny, poczynając od rzetelnego audytu fotowoltaicznego, a kończąc na pomocy w uzyskaniu dofinansowania z  programu „Mój prąd”  bądź innych źródeł oraz dopełnieniu formalności związanych z podłączeniem przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej. Nowoczesna instalacja PV jest bezobsługowa i pozwala na zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego naszego domu, gospodarstwa rolnego czy firmy. 

Oferowane przez PV Poland w 100% niepalne panele fotowoltaiczne oraz najwyższej klasy osprzęt elektroenergetyczny gwarantują wieloletnie bezawaryjne użytkowanie instalacji. Mając pewność co do jakości naszych usług, wszystkim Klientom dajemy 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV. 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Nasza firma otrzymała Złote Godło programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Services za projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Dzięki PV Poland możesz cieszyć się niezależnością energetyczną i redukcją rachunków za prąd od zaraz. 

Pompa ciepła Turek

Pompa ciepła to źródło grzewcze, które jest opłacalne dla domów, firm i gospodarstw rolnych, które chcą być samowystarczalni energetycznie i nie przepłacać na rachunkach. Pompa ciepła bazując na zasobach naturalnych, ogrzewa budynki, ale także wodę użytkową. Za pomocą aplikacji użytkownik może monitorować działanie urządzenia. Co więcej, właściciel pompy ciepła może określić temperatury określonych pomieszczeń, które pompa ciepła będzie automatycznie regulować.

Pompa ciepła potrzebuje do swojego działania prądu, który najlepiej pozyskiwać z instalacji fotowoltaicznej, zamiast odpłatnie kupować z sieci. Taka sytuacja również sprawia, że nasz budynek jest samowystarczalny i niezależny wobec podwyżek cen energii.

Inwestycja w urządzenia OZE jest opłacalna również ze względu na liczne dofinansowania i dotacje, które są realnym wsparciem dla każdego, kto chciałby bazować na zielonej energii.

Nie przepłacaj i skontaktuj się z nami po odbiór indywidualnej oferty!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy