Fotowoltaika Turek

Średnie roczne nasłonecznienie w Turku wynosi od 1080 do 1160 kWh/kWp, dzięki czemu znajdujemy tu idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Dlaczego warto inwestować w energię ze źródeł odnawialnych? Po pierwsze, to możliwość radykalnego obniżenia rachunków za prąd oraz maksymalnego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii. Po drugie, instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna, produkujemy więc zieloną energię, zyskując czystsze powietrze w swoim otoczeniu.

PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny, poczynając od rzetelnego audytu fotowoltaicznego, a kończąc na pomocy w uzyskaniu dofinansowania z  programu „Mój prąd” 3.0 bądź innych źródeł oraz dopełnieniu formalności związanych z podłączeniem przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej. Nowoczesna instalacja PV jest bezobsługowa i pozwala na zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego naszego domu, gospodarstwa rolnego czy firmy. Oferowane przez PV Poland w 100% niepalne panele fotowoltaiczne oraz najwyższej klasy osprzęt elektroenergetyczny gwarantują wieloletnie bezawaryjne użytkowanie instalacji. Mając pewność co do jakości naszych usług, wszystkim Klientom dajemy 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji. Osobom wahającym się oferujemy unikatową w skali kraju możliwość: pozwalamy testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty są w pełni satysfakcjonujące można zwrócić nam panele. My, oczywiście, zwracamy pieniądze.

Stale rosnące rachunki za prąd oraz zapowiadane na zmiany w przepisach dotyczących rozliczeń właścicieli instalacji PV, mających status prosumenta,  z zakładami energetycznymi (koniec systemu opustów) powinny zmotywować wahających się inwestorów do podjęcia współpracy z PV Poland. Wszystkie instalacje fotowoltaiczne zakupione do końca 2021 roku będą pracowały na dotychczasowych zasadach. 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:fotowoltaika poznań

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Dzięki temu, że zatrudniamy własną ekipę montażowo-serwisową, możemy naszym Klientom zaoferować bezpłatny serwis. Fotowoltaiczne Pogotowie PV Poland to specjaliści, którym możesz zadać każde pytanie na temat fotowoltaiki. Nasza firma otrzymała Złote Godło programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Services za projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Dzięki PV Poland możesz cieszyć się niezależnością energetyczną i redukcją rachunków za prąd od zaraz. 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy