Fotowoltaika Toruń

Średnie roczne nasłonecznienie w Toruniu oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp, co stwarza mieszkańcom bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu i przejścia w tryb samodzielności energetycznej poprzez pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych, to perspektywa ekonomiczna i ekologiczna. Efektywne wykorzystanie zielonej energii gwarantuje nie tylko gospodarstwom domowym, ale także rolnym oraz firmom znaczącą redukcję rachunków za prąd – nawet do 95% w skali roku.

PV POLAND przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny, rozpoczynając od audytu fotowoltaicznego, przez zaprojektowanie instalacji dostosowanej do rzeczywistych potrzeb energetycznych, nasłonecznienia oraz warunków terenowych, po pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Wątpiącym w zasadność inwestycji oferujemy możliwość testowania instalacji PV przez rok – jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. Należy jednak podkreślić, że w dobie stale rosnących cen prądu, inwestorzy nie wycofywują się z inwestycji w fotowoltaikę.

Naszym Klientom oferujemy 30 lat absolutnej gwarancji na panele PV oraz wszystkie podzespoły instalacji. Podejmując współpracę z PV POLAND, mieszkańcy Torunia mają gwarancję bezpłatnego serwisu, który jednak rzadko jest potrzebny, ponieważ oferujemy wyłącznie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, w 100% niepalne. Zanim skontaktujesz się z nami, skorzystaj z zamieszczonego na nasze stronie kalkulatora fotowoltaicznego, żeby oszacować możliwe koszty inwestycji. Są do przyjęcia? Skontaktuj się z nami!

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy