Fotowoltaika Toruń

Średnie roczne nasłonecznienie w Toruniu oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp, co stwarza mieszkańcom bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu i przejścia w tryb samodzielności energetycznej poprzez pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych, to perspektywa ekonomiczna i ekologiczna. Efektywne wykorzystanie zielonej energii gwarantuje nie tylko gospodarstwom domowym, ale także rolnym oraz firmom znaczącą redukcję rachunków za prąd – nawet do 95% w skali roku. PV POLAND przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny, rozpoczynając od audytu fotowoltaicznego, przez zaprojektowanie instalacji dostosowanej do rzeczywistych potrzeb energetycznych, nasłonecznienia oraz warunków terenowych, po pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. 

Naszym Klientom oferujemy 30 lat gwarancji na panele PV. Podejmując współpracę z PV POLAND, mieszkańcy Torunia mają gwarancję wysokiej jakości wykonania usług monterskich oraz świetny produkt,  ponieważ oferujemy wyłącznie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, w 100% niepalne. Zanim skontaktujesz się z nami, skorzystaj z zamieszczonego na nasze stronie kalkulatora fotowoltaicznego, żeby oszacować możliwe koszty inwestycji. Są do przyjęcia? Skontaktuj się z nami!

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Pompa ciepła Toruń

Pompa ciepła to bezemisyjne i tanie źródło grzewcze trwale uniezależniające użytkowników od podwyżek cen energii. To urządzenie OZE nie tylko dostarcza ciepło zimą, ale latem ochładza, działając na zasadzie klimatyzacji. Ponadto, do naszego domu, firmy oraz pomieszczeń gospodarczych dostarcza również ciepłą wodę użytkową. Jedyne co potrzebuje to urządzenie to dostęp do prądu. Dlatego zaleca się połączenia pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, która dostarczy do jej pracy darmowy prąd i nie będzie potrzeby odpłatnego korzystania z sieci.

Dzięki licznym dofinansowaniom i ulgom praktycznie każdy może pozwolić sobie na taką inwestycję. Dzięki połączeniu tych dwóch urządzeń OZE jesteśmy w stanie zaspokoić swoje potrzeby grzewcze i dostawy prądu, co prowadzi do uniezależnienia się od dostawców oraz podwyżek cen energii.

Zielona energia  to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy