Fotowoltaika Tarnów

Średnie roczne nasłonecznienie w Grudziądzu oscyluje w granicach 1160 kWh/kWp, co stwarza idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Naszym Klientom oferujemy bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne panele fotowoltaiczne oraz najwyższej klasy osprzęt elektroenergetyczny.

Klienci PV Poland mogą liczyć na 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji. Z każdym podpisujemy jasną i bezpieczną umowę, gwarantując także bezpłatny serwis.

 

fotowoltaika kraków

Nawet jeśli wejdą w życie zapowiadane na 2022 rok zmiany przepisów - uniemożliwiające odbieranie przesłanych do publicznej sieci energetycznej nadwyżek energii wyprodukowanej w przydomowej elektrowni FV w postaci opustów - wszystkie instalacje fotowoltaiczne zakupione w naszej firmie do końca 2021 roku pracować będę w oparciu o dotychczasowe przepisy.

Własna przydomowa elektrownia fotowoltaiczna to pewność, że obejmą Cię kolejne coroczne podwyżki cen prądu, a zapotrzebowanie energetyczne Twojej posesji zostanie zaspokojone nawet w 100%. Pozyskiwanie energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego jest ekonomiczne i ekologiczne – instalacja jest bezemisyjna -  oraz daje możliwość niemal całkowitego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu i zniwelowania rachunków nawet do 95% w skali roku.

Jeśli wciąż się wahasz, mamy dla Ciebie ofertę specjalną: testuj naszą instalację PV przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące, zwrócisz nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze.

 

 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy