Fotowoltaika Tarnów

Średnie roczne nasłonecznienie w Grudziądzu oscyluje w granicach 1160 kWh/kWp, co stwarza idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. 

fotowoltaika kraków

Naszym Klientom oferujemy bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne panele fotowoltaiczne oraz najwyższej klasy osprzęt elektroenergetyczny. Z każdym Klientem  podpisujemy jasną i bezpieczną umowę, gwarantując 30 - letnią gwarancję na panele PV.

Własna przydomowa elektrownia fotowoltaiczna to pewność, że obejmą Cię kolejne coroczne podwyżki cen prądu, a zapotrzebowanie energetyczne Twojej posesji zostanie zaspokojone nawet w 100%.

Pozyskiwanie energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego jest ekonomiczne i ekologiczne – instalacja jest bezemisyjna -  oraz daje możliwość niemal całkowitego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu i zniwelowania rachunków nawet do 95% w skali roku. Jeśli wciąż się wahasz, mamy dla Ciebie ofertę specjalną: testuj naszą instalację PV przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące, zwrócisz nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze.

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Tarnów

Pompa ciepła to bezemisyjne, bezdźwięczne źródło grzewcze, które nie tylko ociepla budynek zimą, ale również latem przyjemnie ochładza. Ponadto, pompa ciepła zapewnia ogrzewanie wody użytkowej, a właściciel urządzenia, może dopasować temperatury do określonych pomieszczeń, które następnie pompa ciepła będzie egzekwować. Całą pracę urządzenie opiera na zasobach naturalnych i… prądzie, który warto pobierać z darmowego źródła, jakim jest fotowoltaika.

Inwestując w OZE, warto zwrócić uwagę na atrakcyjne dofinansowania i ulgi, które sprawiają, że niskie rachunki za energię są na wyciągnięcie ręki. Jeśli połączymy pompę ciepła z fotowoltaiką, to nasz budynek staje się samowystarczalny i nie musimy się przejmować podwyżkami opłat za prąd i ogrzewanie.

Chcesz zainwestować w OZE i oszczędzać? Skontaktuj się z nami! Dopasujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy