Fotowoltaika Świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie, jedno z najmniejszych województw w kraju, obejmuje 1 miasto na prawach powiatu, 13 powiatów oraz 102 gminy. Warunki nasłonecznienia na tym terenie wahają się od bardzo dobrych (średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi 1080 kWh/kWp) po optymalne (średnie roczne nasłonecznienie może przekroczyć nawet 1160 kWh/kWp). W obu przypadkach należy uznać, że warunki do inwestowania w fotowoltaikę są na terenie województwa bardzo ekonomiczne. Osoby inwestujące w przydomowe elektrownie słoneczne mogą więc mieć gwarancję, że perfekcyjnie zaprojektowana i starannie zainstalowany system PV całkowicie zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne domu, gospodarstwa rolnego czy firmy.

Możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej to szansa na uniknięcie stale rosnących rachunków. Szacuje się, że dostosowana do energetycznych potrzeb posesji instalacja PV jest w stanie zniwelować rachunki za prąd nawet do 95% w skali roku. Klienci podejmujący współpracę z PV Poland mogą liczyć na bezpłatny audyt fotowoltaiczny, dzięki któremu precyzyjnie zostaną określone warunki terenowe i nasłonecznienie w konkretnym miejscu inwestycji, a co za tym idzie, możliwe jest stworzenie maksymalnie zindywidualizowanego projektu instalacji fotowoltaicznej. Nasi Klienci z terenu województwa świętokrzyskiego mogą także skorzystać z 30-letniej gwarancji na panele fotowoltaiczne.

Klienci PV Poland mogą liczyć z naszej strony na przeprowadzenie przez cały proces inwestycyjny, którego początkiem jest wspomniany już audyt energetyczny, a w dalszej kolejności:  stworzenie projektu instalacji PV o mocy adekwatnej do potrzeb inwestora, zamontowanie instalacji, wskazanie możliwych źródeł dofinansowania, dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji do zakładu energetycznego. Dysponujemy własną ekipą montażową, która bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele PV montuje w jeden dzień.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.
 

Zobacz nasze oddziały w województwie małopolskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy