Fotowoltaika Śląskie

Województwo śląskie to jest jedyne województwo w Polsce, w którym jest więcej miast na prawach powiatu (19) niż powiatów (17). To województwo o najwyższym stopniu urbanizacji i największej gęstości zaludnienia, obejmujące dodatkowo 167 gmin. Śląsk należy też do rejonów o najbardziej zanieczyszczony powietrzu. Już choćby z uwagi na ten fakt inwestowanie w pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialny powinno być bliskie sercom mieszkańców województwa śląskiego. Drugi, nie mniej ważny powód, to stale rosnące ceny prądu, generujące wzrost rachunków, które znacznie obciążają domowy budżet. Trzeci – optymalne warunki nasłonecznienia. Dzięki inwestycji w przydomową elektrownię słoneczną chronimy więc środowisko naturalne, nie przyczyniamy się do powstawania smogu (instalacja PV jest zeroemisyjna) oraz sprawiamy, że rachunki za prąd w skali roku zmniejszają się nawet o 95%.

PV Poland oferuje najwyższej jakości bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i w 100% niepalne panele PV oraz wysokiej klasy osprzęt elektroenergetyczny. Dajemy 30-letnią gwarancję na panele fotowoltaiczne. Dysponując własną ekipą montażową, gwarantujemy montaż paneli w ciągu jednego dnia. Mieszkańcom województwa śląskiego oferujemy pomoc i doradztwo na każdym etapie procesu inwestycyjnego: od audytu fotowoltaicznego w miejscu inwestycji, po załatwienie wszelkich formalności związanych z pozyskaniem możliwego dofinansowania i na końcu z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Zobacz nasze oddziały w województwie śląskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy