Fotowoltaika Sieradz

Średnie roczne nasłonecznienie w Sieradzu wynosi 1160 kWh/kWp. Błędem byłoby nie wykorzystać tak dobrych warunków i nie zainwestować w instalację fotowoltaiczną, która nie tylko pozwala na uzyskanie maksymalnej niezależności energetycznej i radykalne obniżenie rachunków za prąd (nawet do 95% w skali roku), ale także pozwala zadbać o środowisko naturalne - zyskujemy czystsze powietrze w swoim otoczeniu, ponieważ instalacja PV jest zeroemisyjna. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, PV Poland przeprowadza ich przez cały proces inwestycyjny. Współpracę rozpoczynamy od rzetelnego audytu fotowoltaicznego, następnie przygotowujemy projekt uwzględniający lokalne nasłonecznienie i warunki terenowe oraz możliwości finansowe inwestora, montujemy system PV w ustalonym miejscu, a na koniec udzielamy pomocy w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój prąd” lub innych źródeł oraz w dopełnieniu formalności wymaganych podczas podłączania przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej. Całkowita kontrola nad procesem inwestycyjnym pozwala nam zaoferować Klientom 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV. fotowoltaika łódź

Inwestycja w fotowoltaikę to inwestycja w odnawialne źródło energii, czyli dowód na to, że stan środowiska naturalnego nie jest nam obojętny. Pozyskiwanie zielonej energii, czyli energii ze źródeł odnawialnych, to przyszłość europejskiej i światowej energetyki.

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny

  • montaż systemu PV w jeden dzień

  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową

  • monitorowanie pracy systemu przez Internet

  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania

  • 30 lat gwarancji na panele

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Sieradz

Do najbardziej opłacalnych urządzeń grzewczych zalicza się pompa ciepła. Dlaczego? To kompleksowe urządzenie, które nie tylko ogrzewa pomieszczenia, ale również wodę użytkową. Ponadto działa na zasadzie klimatyzacji, czyli zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi. Działanie pompy ciepła użytkownik może monitorować za pomocą aplikacji mobilnej.

Rekomenduje się połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, dlatego, że do swojej pracy potrzeba prądu. Fotowoltaika dostarczy ją za darmo bez potrzeby odpłatnego pobierania energii z sieci. Połączenie tych dwóch urządzeń sprawia, że dom, biznes, gospodarstwo staje się samowystarczalne energetycznie, co realnie przekłada się na niższe rachunki.

Inwestycje w OZE są wspierane atrakcyjnymi dofinansowaniami, które sprawiają, że dla każdego możliwe jest pozyskiwanie zielonej energii.

Zostań samowystarczalny energetycznie i zapoznaj się z naszą ofertą!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy