Fotowoltaika Sieradz

Średnie roczne nasłonecznienie w Sieradzu wynosi 1160 kWh/kWp. Błędem byłoby nie wykorzystać tak dobrych warunków i nie zainwestować w instalację fotowoltaiczną, która nie tylko pozwala na uzyskanie maksymalnej niezależności energetycznej i radykalne obniżenie rachunków za prąd (nawet do 95% w skali roku), ale także pozwala zadbać o środowisko naturalne - zyskujemy czystsze powietrze w swoim otoczeniu, ponieważ instalacja PV jest zeroemisyjna. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, PV Poland przeprowadza ich przez cały proces inwestycyjny. Współpracę rozpoczynamy od rzetelnego audytu fotowoltaicznego, następnie przygotowujemy projekt uwzględniający lokalne nasłonecznienie i warunki terenowe oraz możliwości finansowe inwestora, montujemy system PV w ustalonym miejscu, a na koniec udzielamy pomocy w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój prąd” 3.0 lub innych źródeł oraz w dopełnieniu formalności wymaganych podczas podłączania przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej. Całkowita kontrola nad procesem inwestycyjnym pozwala nam zaoferować Klientom 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji.

Na rok 2022 planowane są zmiany w przepisach regulujących współpracę na linii prosument – zakład energetyczny (koniec systemy opustów, konieczność sprzedaży/zakupu produkowanych przez prosumentów nadwyżek energii). PV Poland gwarantuje, że instalacje zakupione do końca 2021 roku będą pracowały na dotychczasowych zasadach. Wciąż się wahasz? Żaden problem! U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze.

Inwestycja w fotowoltaikę to inwestycja w odnawialne źródło energii, czyli dowód na to, że stan środowiska naturalnego nie jest nam obojętny. Pozyskiwanie zielonej energii, czyli energii ze źródeł odnawialnych, to przyszłość europejskiej i światowej energetyki.

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

fotowoltaika łódź

  • audyt energetyczny

  • montaż systemu PV w jeden dzień

  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową

  • monitorowanie pracy systemu przez Internet

  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania

  • 30 lat gwarancji

  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy