Fotowoltaika Rzeszów

Rzeszów leży na terenie, na którym średnie roczne nasłonecznienie wynosi aż 1160 kWh/kWp i więcej. Tak doskonałe warunki nasłonecznieniowe skłaniają do zastanowienia się nad inwestycją w fotowoltaikę. PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny: od audytu fotowoltaicznego w planowanym miejscu inwestycji, po pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej. Pomagamy też w uzyskaniu dofinansowań oraz pozyskaniu kredytu.

fotowoltaika rzeszów

Projektując instalację fotowoltaiczną bierzemy pod uwagę warunki terenowe, zapotrzebowanie energetyczne posesji oraz możliwości finansowe inwestora. Tak zindywidualizowane podejście do każdego zlecenia sprawia, że współpraca z PV Poland jest gwarancją powstania instalacji fotowoltaicznej, która pozwala inwestorowi na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii oraz zredukowanie rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku.

Nasze panele są bezobsługowe, bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Dajemy Ci też 30 lat gwarancji na panele. Inwestując w fotowoltaikę, nie tylko przestajesz się obawiać corocznych podwyżek za prąd, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego i zapobiegasz dewastacyjnej gospodarce nieodnawialnymi źródłami energii. Bezemisyjne panele PV to także czystsze powietrze w Twoim otoczeniu.

 

Pompa ciepła Rzeszów

Pompa ciepła to urządzenie OZE, które jest darmowym źródłem ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej. Nie tylko ma ona zbawienny wpływ na stan powietrza w Polsce, ale również na budżet naszego domu, firmy oraz gospodarstwa, bo ochrania nas przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Warto wspomnieć, że pompa ciepła nie tylko ogrzewa, ale również w lecie chłodzi, działając na podobnej zasadzie, jak klimatyzacja.

Warto mieć na uwadze to, że pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje prądu. Dlatego zaleca się połączenie jej z instalacją fotowoltaiczną, która dostarcza darmowy prąd do urządzenia, dzięki temu nasze rachunki za prąd nie rosną, a nawet sytuacja staje się jeszcze lepsza, gdyż nasz dom jest samowystarczalny, a nasze rachunki niskie bez względu na podwyżki cen energii. Dodatkowo atrakcyjne dofinansowania i ulgi sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na taką inwestycję.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy