Fotowoltaika Rzeszów

Rzeszów leży na terenie, na którym średnie roczne nasłonecznienie wynosi aż 1160 kWh/kWp i więcej. Tak doskonałe warunki nasłonecznieniowe skłaniają do zastanowienia się nad inwestycją w fotowoltaikę. PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny: od audytu fotowoltaicznego w planowanym miejscu inwestycji, po pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej. Pomagamy też w uzyskaniu dofinansowań oraz pozyskaniu kredytu. Projektując instalację fotowoltaiczną bierzemy pod uwagę warunki terenowe, zapotrzebowanie energetyczne posesji oraz możliwości finansowe inwestora. Tak zindywidualizowane podejście do każdego zlecenia sprawia, że współpraca z PV Poland jest gwarancją powstania instalacji fotowoltaicznej, która pozwala inwestorowi na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii oraz zredukowanie rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku.

fotowoltaika rzeszów

Jeśli już zastanawiasz się nad fotowoltaiką, ale jeszcze nie jesteś pewien czy to dobra decyzja, u nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, my natomiast wypłacimy Ci pieniądze. Sądzimy jednak, że nie będziesz chciał rezygnować ze swojej przydomowej elektrowni słonecznej. Nasze panele są bezobsługowe, bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Dajemy Ci też 30 lat gwarancji absolutnej nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele i inne elementy elektronergetyczne. Inwestując w fotowoltaikę, nie tylko przestajesz się obawiać corocznych podwyżek za prąd, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego i zapobiegasz dewastacyjnej gospodarce nieodnawialnymi źródłami energii. Bezemisyjne panele PV to także czystsze powietrze w Twoim otoczeniu.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy