Fotowoltaika Radziejów

Średnie roczne nasłonecznienie w Radziejowie wynosi 1080 kWh/kWp. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują inwestycję w fotowoltaikę. PV Poland pomoże Wam przejść przez cały proces inwestycyjny całkowicie bezkolizyjnie i tak szybko jak to tylko możliwe, maksymalnie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii. Perfekcyjnie zaprojektowany i fachowo zainstalowany system PV to także gwarancja radykalnego obniżenia rachunków za prąd oraz możliwość wpisania się w europejski Zielony Ład – program Komisji Europejskiej, którego nadrzędnym celem jest osiągnięcie neutralności klimatycznej w Europie.

PV Poland oferuje Klientom rzetelny audyt fotowoltaiczny, pozwalający nasłonecznienie i warunki terenowe w planowanym miejscu inwestycji. Następnie przygotowujemy maksymalnie zindywidualizowany projekt instalacji PV i wysyłamy do Klienta nasza własną ekipę montażową - nie zlecamy pracy podwykonawcom, największe zaufanie mamy do naszych specjalistów. Panele instalowane są w ciągu jednego dnia i od razu możesz cieszyć się własną energią elektryczną pozyskiwaną z energii promieniowania słonecznego. Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój prąd” lub innych źródeł oraz w dopełnieniu formalności wymaganych podczas podłączania przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej. Mamy pod kontrolą cały proces inwestycyjny i możemy ręczyć za pracę naszych wykonawców, oferujemy Klientom 30-letnią gwarancję  obejmującą panele PV.  

Podejmując współpracę z PV POLAND, mieszkańcy Radziejowa mają gwarancję produktu, ponieważ oferujemy wyłącznie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, w 100% niepalne.

Zanim skontaktujesz się z nami, skorzystaj z zamieszczonego na nasze stronie kalkulatora fotowoltaicznego, żeby oszacować możliwe koszty inwestycji. Są do przyjęcia? Skontaktuj się z nami!

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Radziejów

Pompa ciepła to urządzenie grzewcze dla domów, biznesów i pomieszczeń gospodarczych. Pompa ciepła ogrzewa nie tylko budynki, ale również wodę użytkową. Warto wspomnieć, że działając na zasadzie klimatyzacji,  w lecie dostarczy również przyjemnego chłodu. Ponadto, temperatura pomieszczeń jest regulowana, a pracę tego urządzenia można na bieżąco sprawdzać za pomocą aplikacji mobilnej.

Opłacalność pompy ciepła jest niezaprzeczalna, zwłaszcza przy nieustannych podwyżkach opłat oraz braku dodatkowych corocznych kosztów, jak np. zakup węgla przy opieraniu się tradycyjnych sposobach pozyskiwania ciepła. Inwestycje w pompę ciepła wspierają dofinansowanie i ulgi, które sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na niskie rachunki!

Skontaktuj się z nami i dopasujemy ofertę do Twojego zapotrzebowania energetycznego oraz możliwości finansowych!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy