Fotowoltaika Radziejów

Średnie roczne nasłonecznienie w Radziejowie wynosi 1080 kWh/kWp. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują inwestycję w fotowoltaikę. PV Poland pomoże Wam przejść przez cały proces inwestycyjny całkowicie bezkolizyjnie i tak szybko jak to tylko możliwe, maksymalnie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii. Perfekcyjnie zaprojektowany i fachowo zainstalowany system PV to także gwarancja radykalnego obniżenia rachunków za prąd oraz możliwość wpisania się w europejski Zielony Ład – program Komisji Europejskiej, którego nadrzędnym celem jest osiągnięcie neutralności klimatycznej w Europie.

PV Poland oferuje Klientom rzetelny audyt fotowoltaiczny, pozwalający nasłonecznienie i warunki terenowe w planowanym miejscu inwestycji. Następnie przygotowujemy maksymalnie zindywidualizowany projekt instalacji PV i wysyłamy do Klienta nasza własną ekipę montażową - nie zlecamy pracy podwykonawcom, największe zaufanie mamy do naszych specjalistów. Panele instalowane są w ciągu jednego dnia i od razu możesz cieszyć się własną energią elektryczną pozyskiwaną z energii promieniowania słonecznego. Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój prąd” 3.0 lub innych źródeł oraz w dopełnieniu formalności wymaganych podczas podłączania przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej.

Dzięki temu, że mamy pod kontrolą cały proces inwestycyjny i możemy ręczyć za pracę naszych wykonawców, oferujemy Klientom 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji. Przypominamy: w związku z planowanymi zmianami w przepisach regulujących współpracę na linii prosument – zakład energetyczny (koniec systemy opustów, konieczność sprzedaży/zakupu produkowanych przez prosumentów nadwyżek energii), PV Poland gwarantuje, że instalacje zakupione do końca 2021 roku będą pracowały na dotychczasowych zasadach.

Naszym Klientom oferujemy 30 lat absolutnej gwarancji na panele PV oraz wszystkie podzespoły instalacji. Podejmując współpracę z PV POLAND, mieszkańcy Torunia mają gwarancję bezpłatnego serwisu, który jednak rzadko jest potrzebny, ponieważ oferujemy wyłącznie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, w 100% niepalne. Zanim skontaktujesz się z nami, skorzystaj z zamieszczonego na nasze stronie kalkulatora fotowoltaicznego, żeby oszacować możliwe koszty inwestycji. Są do przyjęcia? Skontaktuj się z nami!

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy