Fotowoltaika Radziejów

Średnie roczne nasłonecznienie w Radziejowie wynosi 1080 kWh/kWp. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują inwestycję w fotowoltaikę. PV Poland pomoże Wam przejść przez cały proces inwestycyjny całkowicie bezkolizyjnie i tak szybko jak to tylko możliwe, maksymalnie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii. Perfekcyjnie zaprojektowany i fachowo zainstalowany system PV to także gwarancja radykalnego obniżenia rachunków za prąd oraz możliwość wpisania się w europejski Zielony Ład – program Komisji Europejskiej, którego nadrzędnym celem jest osiągnięcie neutralności klimatycznej w Europie.

PV Poland oferuje Klientom rzetelny audyt fotowoltaiczny, pozwalający nasłonecznienie i warunki terenowe w planowanym miejscu inwestycji. Następnie przygotowujemy maksymalnie zindywidualizowany projekt instalacji PV i wysyłamy do Klienta nasza własną ekipę montażową - nie zlecamy pracy podwykonawcom, największe zaufanie mamy do naszych specjalistów. Panele instalowane są w ciągu jednego dnia i od razu możesz cieszyć się własną energią elektryczną pozyskiwaną z energii promieniowania słonecznego. Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój prąd” lub innych źródeł oraz w dopełnieniu formalności wymaganych podczas podłączania przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej. Mamy pod kontrolą cały proces inwestycyjny i możemy ręczyć za pracę naszych wykonawców, oferujemy Klientom 30-letnią gwarancję  obejmującą panele PV.  

Podejmując współpracę z PV POLAND, mieszkańcy Radziejowa mają gwarancję produktu, ponieważ oferujemy wyłącznie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, w 100% niepalne.

Zanim skontaktujesz się z nami, skorzystaj z zamieszczonego na nasze stronie kalkulatora fotowoltaicznego, żeby oszacować możliwe koszty inwestycji. Są do przyjęcia? Skontaktuj się z nami!

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy