Fotowoltaika Przemyśl

Doskonałe warunki nasłonecznienia w Przemyślu - średnie roczne nasłonecznienie waha się tu między 1080 kWh/kWp a 1160 kWh/kWp - powinny skłonić nas do rozważenia inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Fotowoltaika oznacza niższe rachunki za prąd (nawet do 95% w skali roku), zieloną energię i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu (panele są zeroemisyjne, co oznacza, że nie emitują CO2 ani żadnych innych szkodliwych gazów). PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny. Rozpoczynamy od bardzo dokładnego audytu fotowoltaicznego, żeby ustalić warunki terenowe i nasłonecznienia w konkretnym miejscu inwestycji, zapotrzebowanie energetyczne posesji oraz możliwości finansowe inwestora. W oparciu o te dane projektujemy maksymalnie zindywidualizowany system fotowoltaiczny, który następnie montujemy w ciągu jednego dnia. Nasi specjaliści pomagają w uzyskaniu dofinansowań i kredytów oraz w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem mikroinstalacji PV do publicznej sieci energetycznej.

fotowoltaika przemyśl

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką, ale nie jesteś pewien czy to dobra decyzja? Żaden problem! U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze, ale… jeszcze żaden z naszych klientów nie zdecydował się na zwrot paneli. Dajemy im więc 30 lat gwarancji absolutnej nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele i inne elementy elektronergetyczne, żeby mogli jak najdłużej cieszyć się niezależnością energetyczną, niskimi rachunkami i świadomością, że przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Jakiekolwiek problemy z instalacją PV rozwiązuje ów nasze własne pogotowie fotowoltaiczne. Nie zlecamy pracy podwykonawcom – największe zaufanie mamy do naszych specjalistów.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy