Fotowoltaika Przemyśl

Doskonałe warunki nasłonecznienia w Przemyślu - średnie roczne nasłonecznienie waha się tu między 1080 kWh/kWp a 1160 kWh/kWp - powinny skłonić nas do rozważenia inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Fotowoltaika oznacza niższe rachunki za prąd (nawet do 95% w skali roku), zieloną energię i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu (panele są zeroemisyjne, co oznacza, że nie emitują CO2 ani żadnych innych szkodliwych gazów). 

fotowoltaika przemyśl

PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny. Rozpoczynamy od bardzo dokładnego audytu fotowoltaicznego, żeby ustalić warunki terenowe i nasłonecznienia w konkretnym miejscu inwestycji, zapotrzebowanie energetyczne posesji oraz możliwości finansowe inwestora. W oparciu o te dane projektujemy maksymalnie zindywidualizowany system fotowoltaiczny, który następnie montujemy w ciągu jednego dnia. Nasi specjaliści pomagają w uzyskaniu dofinansowań i kredytów oraz w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem mikroinstalacji PV do publicznej sieci energetycznej.

Dajemy im więc 30 lat gwarancji na panele. Naszym celem jest to, aby nasi Klienci  mogli jak najdłużej cieszyć się niezależnością energetyczną, niskimi rachunkami i świadomością, że przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Przemyśl

Alternatywą dla tradycyjnych źródeł grzewczych jest pompa ciepła, która nie tylko nie wymaga zakupu dodatkowych komponentów, jak np. węgiel, ale również jest bezemisyjna, bezawaryjna i stuprocentowo bezpieczna. Czerpiąc z zasobów naturalnych, w zimie ogrzewa domy, firmy oraz pomieszczenia gospodarcze, a latem przyjemnie ochładza, działając na zasadzie klimatyzacji. Ponadto, pompa ciepła ogrzewa nie tylko budynki, ale również wodę użytkową. Właściciel urządzenia może dostosowywać temperatury do pomieszczeń i pompa ciepła będzie je egzekwować automatycznie.

Atrakcyjne dofinansowania i ulgi sprawiają, że inwestycja w pompę ciepła, czy fotowoltaikę jest jeszcze bardziej opłacalna. Warto pamiętać, że urządzenia OZE bardzo szybko się spłacają i od momentu podłączenia do sieci pracują na niższe rachunki za energię.

Zastanawiasz się, ile możesz zyskać na inwestycji w OZE? Skontaktuj się z nami!

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy