Fotowoltaika Poznań

Średnie roczne nasłonecznienie w Poznaniu oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp, co stwarza bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Podejmując współpracę z PV Poland, otrzymasz ofertę skrojoną na miarę potrzeb energetycznych Twojej posesji. Oferowane przez nas ultranowoczesne panele fotowoltaiczne są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Dzięki perfekcyjnie zaprojektowanej i skonfigurowanej instalacji PV Twoje gospodarstwo domowe, rolne albo firma uzyskają niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, a rachunki za prąd zostaną zniwelowane nawet do 95% w skali roku.

Mieszkańcom Poznania i aglomeracji poznańskiej pomagamy przejść jak najszybciej przez cały proces inwestycyjny: od audytu energetycznego, przez przyłączenie instalacji do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na istniejący już system PV. Nasz Klient otrzymuje 30 - letnią gwarancję na panele.

fotowoltaika poznań

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:  

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Nasza firma otrzymała Złote Godło programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Services za projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.
 

Pompa ciepła Poznań

Alternatywą dla konwencjonalnych sposobów ogrzewania domów, firm oraz gospodarstwa jest pompa ciepła, która nie tylko zbawiennie wpływa na środowisko, ale także odciąża nasz budżet. To urządzenie OZE bazując na zasobach naturalnych, nie tylko ogrzewa pomieszczenia, ale również wodę użytkową. Pracę pompy ciepła można dostosować do ustalonych temperatur, które automatycznie są kontrolowane przez urządzenie. Użytkownik na bieżąco może monitorować pracę pompy poprzez aplikację mobilną.

Za opłacalnością pompy ciepła przemawia fakt nieustannych podwyżek cen energii, który niekorzystnie wpływa na nasz budżet. Pogarszający się stan powietrza w Polsce, doprowadził do zachęcania obywateli, aby rezygnowali z konwencjonalnych sposobów pozyskiwania energii, na rzecz zeroemisyjnych urządzeń takich jak fotowoltaika lub pompa ciepła. Efektem zachęty są atrakcyjne dofinansowania oraz ulgi, które sprawiają, że zakup urządzeń OZE jest dla każdego w zasięgu ręki.

Należy mieć na uwadze, że pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje prądu. Dlatego zaleca się połączenie jej z instalacją fotowoltaiczną, dzięki temu, zamiast płacić za prąd z sieci, korzystamy z darmowej energii ze słońca, którą dostarczają nam panele fotowoltaiczne. Ostatecznie nie musimy się martwić rachunkami za prąd i ogrzewanie.

Grunt to dobrej jakości produkty oraz prawidłowy montaż, dlatego nie zwlekaj i dołącz do grona naszych Klientów, którzy odciążyli swój budżet od cen energii!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy