Fotowoltaika Poznań

Średnie roczne nasłonecznienie w Poznaniu oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp, co stwarza bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Podejmując współpracę z PV Poland, otrzymasz ofertę skrojoną na miarę potrzeb energetycznych Twojej posesji. Oferowane przez nas ultranowoczesne panele fotowoltaiczne są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Dzięki perfekcyjnie zaprojektowanej i skonfigurowanej instalacji PV Twoje gospodarstwo domowe, rolne albo firma uzyskają niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, a rachunki za prąd zostaną zniwelowane nawet do 95% w skali roku.

Mieszkańcom Poznania i aglomeracji poznańskiej pomagamy przejść jak najszybciej przez cały proces inwestycyjny: od audytu energetycznego, przez przyłączenie instalacji do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na istniejący już system PV. Nasza firma gwarantuje objęcie każdego Klienta specjalnym pakietem reasekuracyjnym, zapewniającym mu bezpieczeństwo finansowe i gwarantujące zwrot środków na wypadek jakichkolwiek problemów z naszej strony. Pismo potwierdzające przystąpienie do programu dostaniesz od nas już przy podpisywaniu umowy.

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:fotowoltaika poznań

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Dzięki temu, że zatrudniamy własną ekipę montażowo-serwisową, możemy naszym Klientom zaoferować bezpłatny serwis. Fotowoltaiczne Pogotowie PV Poland to specjaliści, którym możesz zadać każde pytanie na temat fotowoltaiki. Nasza firma otrzymała Złote Godło programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Services za projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Dzięki PV Poland możesz cieszyć się niezależnością energetyczną i redukcją rachunków za prąd od zaraz. 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy