Fotowoltaika Podkarpackie

Województwo podkarpackie zajmuje 11. miejsce w kraju pod względem wielkości. To 4 miasta na prawach powiatu, 21 powiatów oraz 160 gmin. Na terenie całego województwa panują doskonałe warunki nasłonecznienia. Średnie roczne nasłonecznienie waha się tu między 1080 kWh/kWp a 1160 kWh/kWp. Inwestycja w fotowoltaikę ma więc solidne uzasadnienie. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców województwa podkarpackiego, oferujmy kompleksowe usługi związane z pozyskiwaniem energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego. PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny, od audytu fotowoltaicznego, przez tworzenie projektu uwzględniającego zapotrzebowanie energetyczne posesji oraz możliwości finansowe inwestora, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania bądź kredytu i dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej.

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką, ale nie jesteś pewien czy to dobra decyzja? Żaden problem! U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. Jeśli jednak uznasz, że fotowoltaika spełnia Twoje oczekiwania, damy Ci 30 lat gwarancji absolutnej nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele i inne elementy elektronergetyczne. Z nami nie musisz się niczego obawiać: mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową oraz pogotowie fotowoltaiczne. Bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele fotowoltaiczne to Twoja szansa na redukcję rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku. To także możliwość przyczynienia się do ochrony zasobów środowiska naturalnego oraz uzyskania czystszego powietrza w Twoim otoczeniu – panele fotowoltaiczne nie emitują CO2 ani żądnych szkodliwych gazów (są zeroemisyjne).

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Zobacz nasze oddziały w województwie podkarpackim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy