Fotowoltaika Płock

Średnie roczne nasłonecznienie w Płocku oscyluje wokół 1080 kWh/kWp. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby każdy, kto chce uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej mógł inwestować w fotowoltaikę. Inwestycja taka jest ze wszech miar ekonomiczna: zyskując niezależność energetyczną redukujemy nasze rachunki za prąd nawet do 95% w skali roku. Jeśli nawet ten argument nie jest przekonujący, zwracamy uwagę na fakt, że instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna, produkujemy więc zieloną energię, zyskując czystsze powietrze w swoim otoczeniu.

Wciąż masz wątpliwości, czy przydomowa elektrownia słoneczna jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem? U nas możesz testować instalację fotowoltaiczną przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele. My, oczywiście, wypłacimy Ci pieniądze.

PV Poland gwarantuje przeprowadzenie każdego ze swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny - od audytu fotowoltaicznego, przez pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z preferencyjnym dofinansowaniem, po przyłączenie instalacji do sieci. Dysponując własną ekipą konserwatorsko-montażową, montujemy system fotowoltaiczny w ciągu jednego dnia i od razu możesz cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. Dajemy 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji. Warto dodać, że oferowane przez PV Poland panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne.

Maksymalnie zindywidualizowany projekt każdej instalacji fotowoltaicznej to gwarancja, że przydomowa elektrownia słoneczna zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne całej posesji. Optymalizujemy nadwyżki energii tak, by pokryły Twoje zapotrzebowanie w przypadku zmniejszonej produkcji prądu, a w razie jakichkolwiek komplikacji związanych z pracą instalacji wysyłamy do Ciebie pogotowie fotowoltaiczne - największe zaufanie mamy do naszych specjalistów.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy