Fotowoltaika Płock

Średnie roczne nasłonecznienie w Płocku oscyluje wokół 1080 kWh/kWp. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby każdy, kto chce uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej mógł inwestować w fotowoltaikę. Inwestycja taka jest ze wszech miar ekonomiczna: zyskując niezależność energetyczną redukujemy nasze rachunki za prąd nawet do 95% w skali roku. Jeśli nawet ten argument nie jest przekonujący, zwracamy uwagę na fakt, że instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna, produkujemy więc zieloną energię, zyskując czystsze powietrze w swoim otoczeniu.

PV Poland gwarantuje przeprowadzenie każdego ze swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny - od audytu fotowoltaicznego, przez pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z preferencyjnym dofinansowaniem, po przyłączenie instalacji do sieci. Dysponując własną ekipą montażową, montujemy system fotowoltaiczny w ciągu jednego dnia i od razu możesz cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. Otrzymujesz także 30-letnią gwarancję na panele PV. Warto dodać, że oferowane przez PV Poland panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne.

Maksymalnie zindywidualizowany projekt każdej instalacji fotowoltaicznej to gwarancja, że przydomowa elektrownia słoneczna zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne całej posesji. Optymalizujemy nadwyżki energii tak, by pokryły Twoje zapotrzebowanie w przypadku zmniejszonej produkcji prądu. 

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Płock

Pompa ciepła jest urządzeniem OZE, które w ostatnich latach bije rekordy popularności. Nic dziwnego, w końcu jest to urządzenie, które nie tylko ogrzeje nasz dom, firmę lub budynki gospodarcze, ale również latem ochłodzi. Automatycznie egzekwuje ustalone temperatury do każdego z pomieszczeń, a pracę pompy ciepła można monitorować za pomocą specjalnej aplikacji z poziomu telefonu. Warto też dodać, że to urządzenie OZE ogrzeje potrzebną wodę użytkową.

To, co należy wiedzieć o pompie ciepła to, to, że do swojej pracy potrzebuje prądu. Dlatego zaleca się skoordynowanie montażu pompy z instalacją fotowoltaiczną, dzięki temu nie pobieramy odpłatnego prądu z sieci, tylko dostarcza ją za darmo fotowoltaika.

Inwestycji w OZE sprzyjają atrakcyjne dofinansowania i ulgi, które sprawiają, że praktycznie każdy może zapewnić sobie niskie rachunki!

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę na miarę Twoich możliwości finansowych.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy