Fotowoltaika Piła

Średnie roczne nasłonecznienie w Pile oscyluje wokół 1080 kWh/kWp, co stwarza mieszkańcom miasta i okolic bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Wykorzystanie dobrych warunków nasłoneczniania warto rozpocząć od kontaktu z PV POLAND. Nasza firma przeprowadzi bezpłatnyaudyt fotowoltaiczny we wskazanej przez Klienta lokalizacji, a następnie przygotuje projekt instalacji fotowoltaicznej zaspokajającej zapotrzebowanie energetyczne posesji i wyśle na miejsce własną ekipę montażową, która zamontuje panele fotowoltaiczne w ciągu jednego dnia.

Przydomowa elektrownia słoneczna to doskonałe własne źródło zielonej energii. Instalacja fotowoltaiczna służyć będzie latami. Najnowocześniejsze panele PV pracują z doskonałą wydajnością nawet kilkadziesiąt lat, a PV POLAND daje na swoje produkty aż 30 lat absolutnej gwarancji. Współpracując z PV Poland zyskujesz także dostęp do bezpłatnego serwisu, z którego jednak rzadko, jeśli w ogóle, będziesz miał potrzebękorzystać, bo nasze panele są maksymalnie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne.

Przygotowana przez nas oferta zawsze jest skrojona pod Twoje potrzeby i możliwości finansowe, dlatego już dziś możesz podjąć decyzję o inwestycji w fotowoltaikę. Wahasz się? U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my zwrócimy Ci pieniądze.

fotowoltaika piła

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

 Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy