Fotowoltaika Piła

Średnie roczne nasłonecznienie w Pile oscyluje wokół 1080 kWh/kWp, co stwarza mieszkańcom miasta i okolic bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Wykorzystanie dobrych warunków nasłoneczniania warto rozpocząć od kontaktu z PV POLAND. 

fotowoltaika piła

Nasza firma przeprowadzi bezpłatny audyt fotowoltaiczny we wskazanej przez Klienta lokalizacji, a następnie przygotuje projekt instalacji fotowoltaicznej zaspokajającej zapotrzebowanie energetyczne posesji i wyśle na miejsce własną ekipę montażową, która zamontuje panele fotowoltaiczne w ciągu jednego dnia.

Przydomowa elektrownia słoneczna to doskonałe własne źródło zielonej energii. Instalacja fotowoltaiczna służyć będzie latami. Najnowocześniejsze panele PV pracują z doskonałą wydajnością nawet kilkadziesiąt lat, a PV POLAND daje na panele fotowoltaiczne aż 30 lat absolutnej gwarancji! Należy zaznaczyć, że nasze panele są maksymalnie bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne.

Przygotowana przez nas oferta zawsze jest skrojona pod Twoje potrzeby i możliwości finansowe, dlatego już dziś możesz podjąć decyzję o inwestycji w fotowoltaikę. 

 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne

 Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Piła

Pompę ciepła uważa się za remedium na rachunki za ogrzewanie. Nic dziwnego! To urządzenie OZE nie tylko ogrzewa budynki, ale również wodę grzewczą. Nie tylko jest rozwiązaniem na zimne okresy, ale również w lecie ochładza pomieszczenia. Użytkownik może dostosowywać temperatury pokoi według własnego uznania, a pompa ciepła automatycznie je utrzymuje. To urządzenie OZE bazuje na zasobach naturalnych, ale do swojej pracy potrzebuje prądu – z tego powodu zaleca się połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, która zapewni darmowy prąd bez potrzeby pobierania odpłatnego z sieci.

Do dyspozycji osób zainteresowanych pozyskiwaniem zielonej energii jest wiele atrakcyjnych dofinansowań i ulg, które sprawiają, że inwestycja jest jeszcze bardziej opłacalna. Należy pamiętać, że nie trzeba długo czekać na efekty działania urządzeń OZE, gdyż od momentu podłączenia wpływają na redukcje naszych rachunków.

Postaw na samowystarczalność energetyczną w Twoim domu, biznesie i gospodarstwie! Skontaktuj się z nami i otrzymaj kompleksową ofertę!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy