Fotowoltaika Pabianice

Średnie roczne nasłonecznienie w Pabianicach przekracza 1080 kWh/kWp, czyniąc miasto i najbliższe okolice terenem, na którym bez ryzyka można inwestować w fotowoltaikę. Własna przydomowa elektrownia słoneczna to możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu, a co za tym idzie – możliwość radykalnego zredukowania rachunków za energię elektryczną nawet do 95% w skali roku. Ponieważ ceny prądu rosną z roku na rok, inwestycja w fotowoltaikę staje się coraz bardziej ekonomiczna. Naszym Klientom, którzy obawiają się trudności i komplikacji na drodze do zostania właścicielem mikroinstalacji fotowoltaicznej oferujemy pomoc w przejściu całego procesu inwestycyjnego.

fotowoltaika Pabianice

Zaczynamy od przeprowadzenia audytu fotowoltaicznego na posesji inwestora, przygotowujemy projekt, montujemy instalację (mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową) oraz podłączamy ją do publicznej sieci energetycznej, pomagając w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych oraz w uzyskaniu dofinansowania.

Nasza instalacja fotowoltaiczna jest skonfigurowana z bezpiecznych, wytrzymałych, samoczyszczących i co najważniejsze: w 100% niepalnych paneli. Inwestorzy już od pierwszego dnia instalacji mogą cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie.

Klienci PV Poland mogą liczyć na 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV. Ponadto optymalizujemy nadwyżki energii tak, by pokryły Twoje zapotrzebowanie w przypadku zmniejszonej produkcji prądu.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. 

Pompa ciepła Pabianice

Rozwiązań na wysokie rachunki za ogrzewanie jest wiele, jednak zazwyczaj są one niedoskonałe lub jednorazowe. Nic dziwnego, że w ostatnich latach coraz głośniej jest o pompie ciepła, która przynosi realne oszczędności i sprawdziła się w wielu domach, firmach oraz gospodarstwach. Bazując na zasobach naturalnych, pompa ciepła jest bezemisyjna i pokrywa całe zapotrzebowanie grzewcze budynku. Automatycznie dostosowuje ustaloną przez użytkownika temperaturę pomieszczeń, a jej pracę możemy monitorować za pomocą specjalnej aplikacji. Dodatkowo pompa ciepła podgrzewa również wodę użytkową, a w letnie dni ochładza, działając podobnie, jak klimatyzacja.

Opłacalność pompy ciepła w obliczu coraz wyższych rachunków za energię jest gwarantowana. Warto mieć na uwadze fakt, że pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje prądu, dlatego rekomenduje się połączenie jej działania z instalacją fotowoltaiczną dostarczającą darmową energię. Dzięki temu nasz dom, firma, gospodarstwo staje się samowystarczalne, niezależne oraz zeroemisyjne.

Atrakcyjne dofinansowania i ulgi są wsparciem dla inwestycji, co sprawia, że praktycznie każdy może pozwolić sobie na niskie rachunki. Ponadto zwrot z inwestycji można bardzo łatwo obliczyć i ostrzegamy, jest błyskawiczny! Zwłaszcza że urządzenia OZE od momentu podłączenia automatycznie na „pracują” na zapewnienie Tobie całego zapotrzebowania energetycznego.

Chcesz poznać ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami i czerp darmową energię!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy