Fotowoltaika Pabianice

Średnie roczne nasłonecznienie w Pabianicach przekracza 1080 kWh/kWp, czyniąc miasto i najbliższe okolice terenem, na którym bez ryzyka można inwestować w fotowoltaikę. Własna przydomowa elektrownia słoneczna to możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu, a co za tym idzie – możliwość radykalnego zredukowania rachunków za energię elektryczną nawet do 95% w skali roku. Ponieważ ceny prądu rosną z roku na rok, inwestycja w fotowoltaikę staje się coraz bardziej ekonomiczna. Naszym Klientom, którzy obawiają się trudności i komplikacji na drodze do zostania właścicielem mikroinstalacji fotowoltaicznej oferujemy pomoc w przejściu całego procesu inwestycyjnego. Zaczynamy od przeprowadzenia audytu fotowoltaicznego na posesji inwestora, przygotowujemy projekt, montujemy instalację (mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową) oraz podłączamy ją do publicznej sieci energetycznej, pomagając w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych oraz w uzyskaniu dofinansowania.

fotowoltaika Pabianice

Wiemy, że część osób marzących o niezależności energetycznej waha się z podjęciem ostatecznej decyzji. U nas mogą one testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące mogą zwrócić nam panele, a my wypłacimy im pieniądze. Rzadko jednak zdarza się, aby instalacja fotowoltaiczna skonfigurowana  z bezpiecznych, wytrzymałych, samoczyszczących i co najważniejsze: w 100% niepalnych paneli nie wzbudzała entuzjazmu inwestorów. Przecież już od dnia instalacji mogą oni cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. Klienci PV Poland mogą liczyć na 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji, jasną i bezpieczną umowę i bezpłatny serwis. Ponadto optymalizujemy nadwyżki energii tak, by pokryły Twoje zapotrzebowanie w przypadku zmniejszonej produkcji prądu.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. 

 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy