Fotowoltaika Ozorków

Średnie roczne nasłonecznienie w Ozorkowie waha się od 1080 do 1160 kWh/kWp. Inwestycja w fotowoltaikę jest więc na tym terenie całkowicie uzasadniona. Mając na uwadze fakt, że na 2022 rok planowane są zmiany w przepisach dotyczących rozliczeń właścicieli instalacji PV, mających status prosumenta, z zakładami energetycznymi (koniec systemu opustów), a rachunki za prąd kupowany od zakładów energetycznych stale rosną, zakup instalacji PV w 100% zaspokajającej zapotrzebowanie energetyczne naszej posesji jest bardzo dobrym posunięciem ekonomicznym. Fotowoltaika to także najlepsze możliwe rozwiązanie ekologiczne: instalacja PV jest zeroemisyjna, produkujemy więc zieloną energię, zyskując czystsze powietrze w swoim otoczeniu.

PV Poland to nowoczesne, w 100% niepalne panele fotowoltaiczne oraz najwyższej klasy osprzęt elektroenergetyczny, które gwarantują wieloletnie bezawaryjne użytkowanie instalacji. Nasza firma przeprowadza Klientów prze cały proces inwestycyjny – od audytu fotowoltaicznego, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania z  programu „Mój prąd” 3.0 bądź innych źródeł oraz dopełnieniu formalności związanych z podłączeniem przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej. Nasze własne wyspecjalizowane ekipy montażowe to pewność, że system PV zostanie zainstalowany bez usterek i będzie pracował bezawaryjnie przez długie lata. Wszystkim Klientom dajemy 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji.

PV Poland daje swoim Klientom możliwość całorocznego testowania instalacji fotowoltaicznej, a w sytuacji, kiedy test wypadnie niepomyślnie, pozwala zwrócić instalację, przelewając na konto całą zainwestowaną kwotę. Z uwagi na fakt, że usługi oferowane przez naszą firmę są na naprawdę wysokim poziomie (w rankingu firm Enerad zajęliśmy drugie miejsce!) takie zwroty się jeszcze nie zdarzyły.

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

fotowoltaika łódź

  • audyt energetyczny

  • montaż systemu PV w jeden dzień

  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową

  • monitorowanie pracy systemu przez Internet

  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania

  • 30 lat gwarancji

  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy