Fotowoltaika Ozorków

Średnie roczne nasłonecznienie w Ozorkowie waha się od 1080 do 1160 kWh/kWp. Inwestycja w fotowoltaikę jest więc na tym terenie całkowicie uzasadniona. Mając na uwadze fakt, że na 2022 rok planowane są zmiany w przepisach dotyczących rozliczeń właścicieli instalacji PV, mających status prosumenta, z zakładami energetycznymi (koniec systemu opustów), a rachunki za prąd kupowany od zakładów energetycznych stale rosną, zakup instalacji PV w 100% zaspokajającej zapotrzebowanie energetyczne naszej posesji jest bardzo dobrym posunięciem ekonomicznym. Fotowoltaika to także najlepsze możliwe rozwiązanie ekologiczne: instalacja PV jest zeroemisyjna, produkujemy więc zieloną energię, zyskując czystsze powietrze w swoim otoczeniu.fotowoltaika łódź

PV Poland to nowoczesne, w 100% niepalne panele fotowoltaiczne oraz najwyższej klasy osprzęt elektroenergetyczny, które gwarantują wieloletnie bezawaryjne użytkowanie instalacji. Nasza firma przeprowadza Klientów prze cały proces inwestycyjny – od audytu fotowoltaicznego, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania z  programu „Mój prąd”  bądź innych źródeł oraz dopełnieniu formalności związanych z podłączeniem przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej. Nasze własne wyspecjalizowane ekipy montażowe to pewność, że system PV zostanie zainstalowany bez usterek i będzie pracował bezawaryjnie przez długie lata. Wszystkim Klientom dajemy 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV. 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny

  • montaż systemu PV w jeden dzień

  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową

  • monitorowanie pracy systemu przez Internet

  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania

  • 30 lat gwarancji na panele

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Ozorków

Pompa ciepła jako urządzenie grzewcze dostarcza w sposób ekologiczny i tani ciepło do domów, firm i gospodarstw. Działając na podobnej zasadzie jak klimatyzacja — zimą dostarcza ciepło, a latem ochładza. Automatycznie egzekwuje temperaturę pomieszczeń ustaloną przez użytkownika.  Ponadto pompa ciepła podgrzewa również wodę użytkową, stając się urządzeniem odpowiadającym na całe zapotrzebowanie grzewcze.

Inwestycja w pompę ciepła jest wspierana przez atrakcyjne dofinansowania i ulgi, do których każdy ma dostęp. Z racji, że pompa ciepła potrzebuje do swojej pracy prądu, rekomenduje się połączenie jej z drugim urządzeniem OZE, czyli fotowoltaiką, która dostarcza darmową energię bez potrzeby sięgania po odpłatny prąd z sieci.

Chcesz zostać samowystarczalny energetycznie i nie przejmować się podwyżkami? Skontaktuj się z nami! Dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy