Fotowoltaika Opolskie

Województwo opolskie obejmuje obszar o powierzchni 9412 km² jest obecnie najmniejszym województwem w Polsce. Obejmuje 1 miasto na prawach powiatu, 11 powiatów i 71 gmin. Warunki nasłonecznienia na terenie województwa oscylują miedzy bardzo dobrymi i dobrymi. Oznacza to, że natężenie promieniowania słonecznego przekracza 1080 kWh/kWp, sięgając na południowo-wschodnich obrzeżach województwa nawet 1160 kWh/kWp. To doskonałe warunki do inwestowania w fotowoltaikę, która – w związku z corocznymi podwyżkami cen energii elektrycznej – staje się coraz bardziej opłacalna.

Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna jest niemal bezobsługowa, szybko się zwraca, a dzięki 30-letniej gwarancji na panele fotowoltaiczne – daje właścicielowi poczucie bezpieczeństwa na wypadek jakiejkolwiek awarii. Wspomagamy Klientów na każdym etapie procesu inwestycyjnego, rozpoczynając współpracę od przeprowadzenia audytu fotowoltaicznego w planowanym miejscu inwestycji, a następnie podejmując się zaprojektowania instalacji PV na miarę zapotrzebowania energetycznego posesji oraz możliwości finansowych inwestora. Jeśli możliwości te są niewystarczające, pomagamy w uzyskaniu dofinasowania, a finalizując inwestycję pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z podłączeniem przydomowej mikroinstalacji PV do publicznej sieci energetycznej. Dzięki inwestycji w przydomową elektrownię słoneczną chronisz środowisko naturalne, nie przyczyniasz się do powstawania smogu (instalacja PV jest zeroemisyjna), a co najważniejsze z punktu widzenia domowego budżetu – niwelujesz rachunki za prąd w skali roku nawet o 95%.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.
 

Zobacz nasze oddziały w województwie opolskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy