Fotowoltaika Opole

Opole leży na obszarze, na którym średnie roczne nasłonecznienie oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp.To optymalne warunki do inwestowania w fotowoltaikę, dzięki której możesz radykalnie obniżyć rachunki za prąd i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

fotowoltaika opole

Instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna, bezpieczna dla zdrowia i pozwala na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii. Nasi Klienci otrzymują 30 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne.

PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny, poczynając od audytu fotowoltaicznego, przez zaprojektowanie maksymalnie zindywidualizowanej instalacji i pozyskanie dofinansowania na inwestycję, po instalację systemu i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podłączeniem przydomowej mikroinstalacji PV do publicznej sieci energetycznej. 

Panele montujemy w ciągu jednego dnia. Są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Ich eksploatacja jest niemal bezobsługowa, a starannie zaprojektowany system fotowoltaiczny zdolny jest zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne każdej posesji. Ponadto optymalizujemy nadwyżki energii tak, by pokryły Twoje zapotrzebowanie w przypadku zmniejszonej produkcji prądu.

Pompa ciepła Opole

Pompa ciepła to bezemisyjne i bezdźwięczne urządzenie OZE, które jest tanim źródłem ogrzewania nie tylko pomieszczeń, ale również wody użytkowej. Dodatkowo działa również na zasadzie klimatyzacji, czyli latem ochładza. Pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje prądu, dlatego zaleca się połączenie jej z fotowoltaiką, która dostarcza darmowego prądu zamiast pobierania odpłatnego sieci. Jednorazowa inwestycja sprawia, że właściciele domów są całkowicie samowystarczalni i mają gwarancję niskich rachunków zarówno za prąd, jak i ogrzewanie.

Dzięki atrakcyjnym dofinansowaniom i ulgom praktycznie każdy może pozwolić sobie na taką inwestycję. Przekonaj się sam i skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy