Fotowoltaika Opole

Opole leży na obszarze, na którym średnie roczne nasłonecznienie oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp. To optymalne warunki do inwestowania w fotowoltaikę, dzięki której możesz radykalnie obniżyć rachunki za prąd i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna, bezpieczna dla zdrowia i pozwala na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii. Mając na uwadze wszelkie wątpliwości naszych Klientów związane z pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych, umożliwiamy testowanie instalacji PV przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące można zwrócić nam panele, a my wypłacamy pieniądze. Jeśli jednak uznasz, że fotowoltaika to jest to, dajemy Ci 30 lat gwarancji absolutnej nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele i inne elementy elektronergetyczne.

fotowoltaika opole

PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny, poczynając od audytu fotowoltaicznego, przez zaprojektowanie maksymalnie zindywidualizowanej instalacji i pozyskanie dofinansowania na inwestycję, po instalację systemu i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podłączeniem przydomowej mikroinstalacji PV do publicznej sieci energetycznej. Mieszkańców Opola, którzy obawiają się, że w razie jakiejkolwiek awarii zostaną sami z problemem, zapewniamy, że stworzyliśmy swoje pogotowie fotowoltaiczne. Największe zaufanie mamy do naszych specjalistów, którzy służą pomocą w każdych okolicznościach.

Panele montujemy w ciągu jednego dnia. Są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Ich eksploatacja jest niemal bezobsługowa, a starannie zaprojektowany system fotowoltaiczny zdolny jest zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne każdej posesji. Ponadto optymalizujemy nadwyżki energii tak, by pokryły Twoje zapotrzebowanie w przypadku zmniejszonej produkcji prądu.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy