Fotowoltaika Olsztyn

Średnie roczne nasłonecznienie w Olsztynie wynosi powyżej 1000 kWh/kWp. Warto wykorzystać te dobre warunki i maksymalnie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. PV Poland oferuje nowoczesne panele fotowoltaiczne, w 100% niepalne i samoczyszczące. Nasze wyspecjalizowane ekipy montażowe instalują je w ciągu jednego dnia i od razu możesz cieszyć się własną energią elektryczną pozyskiwaną z energii promieniowania słonecznego. Współpraca z PV Poland to także:

  • audyt energetyczny
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania z programu „Mój prąd” 3.0 lub innych źródeł
  • pomoc w dopełnieniu formalności wymaganych podczas podłączania przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej
  • 30 lat gwarancji absolutnej na panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji
  • bezpłatny serwis

Wahasz się? Naszym Klientom dajemy unikatową w skali kraju możliwość testowania naszych paneli przez cały rok. Jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące można zwrócić nam panele, a my zwracamy zainwestowane pieniądze.Jednak oferowane przez naszą firmę  usługi są na naprawdę wysokim poziomie (w rankingu firm Enerad zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce!) i takie sytuacje się nie zdarzają.

Przydomowa elektrownia fotowoltaiczna to nie tylko wymierne korzyści ekonomiczne (możliwość redukcji rachunków za prąd nawet do 95%), ale także ekologiczne. System PV jest bezemisyjny i gwarantuje zieloną energię i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu. Na terenach województwa warmińsko-mazurskiego ma to znaczenie szczególne.

Ponieważ w roku 2022 planowane są zmiany w przepisach - prosument ma być zobowiązany do sprzedawana nadwyżek wyprodukowanej przez siebie energii firmom energetycznym, a następnie będzie ją mógł, w razie potrzeby, kupić, zamiast bezpłatnie odebrać w formie opustów – zalecamy podjęcie decyzji o inwestycji w fotowoltaikę jeszcze w tym roku. Gwarantuje to pracę instalacji fotowoltaicznej na dotychczasowych zasadach. 

 

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy