Fotowoltaika Olsztyn

Średnie roczne nasłonecznienie w Olsztynie wynosi powyżej 1000 kWh/kWp. Warto wykorzystać te dobre warunki i maksymalnie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. PV Poland oferuje nowoczesne panele fotowoltaiczne, w 100% niepalne i samoczyszczące. Nasze wyspecjalizowane ekipy montażowe instalują je w ciągu jednego dnia i od razu możesz cieszyć się własną energią elektryczną pozyskiwaną z energii promieniowania słonecznego.

Współpraca z PV Poland to także:

  • audyt energetyczny
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania z programu „Mój prąd” 3.0 lub innych źródeł
  • pomoc w dopełnieniu formalności wymaganych podczas podłączania przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej
  • 30 lat gwarancji na panele PV 

Przydomowa elektrownia fotowoltaiczna to nie tylko wymierne korzyści ekonomiczne (możliwość redukcji rachunków za prąd nawet do 95%), ale także ekologiczne. System PV jest bezemisyjny i gwarantuje zieloną energię i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu. Na terenach województwa warmińsko-mazurskiego ma to znaczenie szczególne.

Pompa ciepła Olsztyn

Poza instalacją fotowoltaiczną, która dba o nasze rachunki za prąd, warto zainteresować się rachunkami za ogrzewanie. Ekologicznym urządzeniem dostarczającym właścicielom domów, firm i gospodarstw taniego źródła ogrzewania jest pompa ciepła, która do pracy jedynie potrzebuje prądu. Dlatego warto wziąć pod uwagę jednorazowej inwestycji w duet: pompa ciepła + fotowoltaika, gdyż:

Po 1 jesteśmy samowystarczalni energetycznie.

Po 2 jesteśmy uniezależnieni od podwyżek cen prądu.

Po 3 urządzenia od momentu podłączenia automatycznie pracują na niższe rachunki.

Po 4 atrakcyjne dofinansowania i ulgi sprawiają, że każdego stać na taką inwestycję.

Po 5 jesteśmy zeroemisyjni i przeciwdziałamy powiększaniu się już alarmującej sytuacji smogowej w Polsce.

Nie przepłacaj za rachunki i skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy