Fotowoltaika Nysa

Średnie roczne nasłonecznienie w Nysie waha się między 1080 kWh/kWp a 1160 kWh/kWp. Warto wykorzystać te doskonałe warunki do zainwestowania w instalację fotowoltaiczną. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowań i kredytów oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podłączeniem przydomowej instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej. Przeprowadzimy audyt fotowoltaiczny w planowanym miejscu inwestycji, upewniając Cię, że masz odpowiednie warunki terenowe i nasłonecznienia do inwestowania w fotowoltaikę. 

fotowoltaika nysa

Cały proces inwestycyjny przebiega szybko i sprawnie. Przygotowany przez nas projekt instalacji PV jest skrojony pod potrzeby energetyczne posesji oraz możliwości finansowe inwestora. Wszystkie te ułatwienia sprawiają, że PV Poland to rzetelny partner, któremu możesz zaufać, jeśli kusi cię pomysł z uniezależnieniem się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz radykalnym obniżeniem rachunków za prąd – nawet do 95% w skali roku. Panele fotowoltaiczne montujemy w jeden dzień i otrzymujesz od nas 30-letnią gwarancję na panele.

Energia pozyskiwana ze źródeł odnawialnych nie bez powodu nazywana jest zieloną: jest bezpieczna dla środowiska naturalnego i dla ludzi. Panele PV są bezemisyjne, dlatego inwestując w nie gwarantujesz sobie czystsze powietrze w Twoim otoczeniu. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Nysa

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które nie tylko dostarcza ciepła budynkom, ale również ogrzewa wodę użytkową. Ponadto, w lecie przyjemnie ochładza, działając na zasadzie klimatyzacji. Użytkownik może dostosować temperatury pomieszczeń do własnych preferencji, a następnie pompa ciepła automatycznie będzie je egzekwować. Warto pamiętać, że pompa ciepła do swój pracy potrzebuje prądu, dlatego zaleca się połączenia jej pracy z instalacją fotowoltaiczną, która dostarczy darmowego prądu ze słońca, bez potrzeby pobierania odpłatnego prądu z sieci.

Za opłacalnością pompy ciepła do Twojego domu, biznesu lub gospodarstwa przede wszystkim przemawia fakt nieustannie wzrastających rachunków za ogrzewanie. Ponadto, jest to jedna inwestycja, która przy jeszcze dodatkowym wsparciu atrakcyjnych dofinansowań lub ulg, sprawia, że każdy może cieszyć się niższymi rachunkami i niezależnością wobec cen energii.

Skontaktuj się z nami i przestań przepłacać za rachunki za energię!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy