Fotowoltaika Nysa

Średnie roczne nasłonecznienie w Nysie waha się między 1080 kWh/kWp a 1160 kWh/kWp. Warto wykorzystać te doskonałe warunki do zainwestowania w instalację fotowoltaiczną. Jeśli nie jesteś przekonany do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, mamy dla Ciebie dwa rozwiązania. Po pierwsze, przeprowadzimy audyt fotowoltaiczny w planowanym miejscu inwestycji, upewniając Cię, że masz odpowiednie warunki terenowe i nasłonecznienia do inwestowania w fotowoltaikę. Po drugie, jeśli uznasz, że chcesz spróbować, pozwolimy Ci testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. Warto mieć też na uwadze fakt, że nasi specjaliści utrzymują kontakt z Klientem przez cały czas i odpowiadają na wszystkie jego pytania. Stworzyliśmy swoje pogotowie fotowoltaiczne, mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową. Największe zaufanie mamy do naszych specjalistów.

fotowoltaika nysa

Panele fotowoltaiczne montujemy w jeden dzień. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowań i kredytów oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podłączeniem przydomowej instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej. Cały proces inwestycyjny przebiega szybko i sprawnie. Przygotowany przez nas projekt instalacji PV jest skrojony pod potrzeby energetyczne posesji oraz możliwości finansowe inwestora. Wszystkie te ułatwienia sprawiają, że PV Poland to rzetelny partner, któremu możesz zaufać, jeśli kusi cię pomysł z uniezależnieniem się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz radykalnym obniżeniem rachunków za prąd – nawet do 95% w skali roku.

Energia pozyskiwana ze źródeł odnawialnych nie bez powodu nazywana jest zieloną: jest bezpieczna dla środowiska naturalnego i dla ludzi. Panele PV są bezemisyjne, dlatego inwestując w nie gwarantujesz sobie czystsze powietrze w Twoim otoczeniu.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy