Fotowoltaika Mielec

Średnie roczne nasłonecznienie w Mielcu waha się między 1080 kWh/kWp a 1160 kWh/kWp. Mając na uwadze te doskonałe warunki, oferujemy mieszkańcom miasta pomoc w inwestycji, która może uwolnić ich od wysokich rachunków za prąd i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Instalacja fotowoltaiczna, bo to niej mowa, oznacza niższe rachunki za prąd – nawet do 95% w skali roku, zieloną energię i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu. 

fotowoltaika Mielec

Zaprojektujemy ją po uprzednim przeprowadzeniu audytu fotowoltaicznego  we wskazanym przez Ciebie miejscu, uwzględniając panujące w nim warunki nasłonecznienia i terenowe, a także zapotrzebowanie energetyczne posesji i Twoje możliwości finansowe. Maksymalnie zindywidualizowany projekt instalacji  oraz 30 lat gwarancji na panele.

PV Poland oferuje panele, które są bezobsługowe, bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne, które będą Ci służyły bezawaryjnie przez długie lata.

O każdą złotówkę, którą u nas inwestujesz, troszczymy się jak o własną i oglądamy dwa razy, zanim ją wydasz.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Mielec

Pompa ciepła jako źródło grzewcze zapewni ciepło w zimie, ale również latem dostarczy chłodu w naszym domu, firmie lub pomieszczeniach gospodarczych. Do kolejnych funkcji pompy zalicza się także podgrzanie wody użytkowej oraz możliwość dostosowywania temperatur do pomieszczeń.

Do pracy pompa ciepła potrzebuje prądu, który najlepiej uzyskiwać za darmo, z fotowoltaiki, zamiast odpłatnie pobierać z sieci. Tego typu inwestycje mają poparcie rządowych dofinansowań oraz ulg, co jeszcze bardziej przemawia za opłacalnością tych jednorazowych przedsięwzięć, które następnie gwarantują nam niskie rachunki za energię na lata.

Przestań przepłacać za rachunki i otrzymaj od nas indywidualną ofertę!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy