Fotowoltaika Mielec

Średnie roczne nasłonecznienie w Mielcu waha się między 1080 kWh/kWp a 1160 kWh/kWp. Mając na uwadze te doskonałe warunki, oferujemy mieszkańcom miasta pomoc w inwestycji, która może uwolnić ich od wysokich rachunków za prąd i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Instalacja fotowoltaiczna, bo to niej mowa, oznacza niższe rachunki za prąd – nawet do 95% w skali roku, zieloną energię i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu. Zaprojektujemy ją po uprzednim przeprowadzeniu audytu fotowoltaicznego  we wskazanym przez Ciebie miejscu, uwzględniając panujące w nim warunki nasłonecznienia i terenowe, a także zapotrzebowanie energetyczne posesji i Twoje możliwości finansowe. Maksymalnie zindywidualizowany projekt instalacji  oraz 30 lat gwarancji absolutnej nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele i inne elementy elektronergetyczne sprawią, że przestaniesz martwić się stale rosnącymi cenami energii elektrycznej i uzyskasz energetyczną samodzielność.

fotowoltaika Mielec

PV Poland wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy obawiają się takiej inwestycji, choć wydaje im się ona bardzo kusząca. U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. Jeśli jednak nie zrezygnujesz, możesz liczyć na to, że nasze bezobsługowe, bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele fotowoltaiczne będą Ci służyły bezawaryjnie przez długie lata. W razie jakichkolwiek problemów z instalacją PV, które zdarzają się naprawdę sporadycznie, możesz skorzystać z pomocy naszego własnego pogotowia fotowoltaicznego. Nie zlecamy prac konserwatorsko-montażowych ani naprawczych podwykonawcom – największe zaufanie mamy do naszych specjalistów. O każdą złotówkę, którą u nas inwestujesz, troszczymy się jak o własną i oglądamy dwa razy, zanim ją wydasz.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy