Fotowoltaika Mazowieckie

Województwo Mazowieckie, obejmujące 37 powiatów oraz 5 miast na prawach powiatu, to największe województwo w Polsce (35 558,47 km², blisko 5,5 mln mieszkańców). Warunki nasłonecznieniowe na tym terenie wahają się od bardzo dobrych po optymalne, co oznacza, że średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi tu od 1080 kWh/kWp do blisko 1160 kWh/kWp. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby mieszkańcy województwa inwestowali w elektrownie fotowoltaiczne, które będą działały tu z maksymalną efektywnością, całkowicie zaspokajając zapotrzebowanie gospodarstw domowych, rolnych czy firm na energię elektryczną.

W sytuacji rokrocznego wzrostu cen energii elektrycznej, możliwość uniezależnienia się od jej zewnętrznych dostawców jest bardzo racjonalnym i perspektywicznym działaniem. Profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych w wskazanej przez Klienta lokalizacji na terenie całego województwa mazowieckiego to inwestycja nie tylko opłacalna, ale także w pełni ubezpieczona. Przeprowadzamy Cię też przez cały proces inwestycyjny, rozpoczynając od audytu energetycznego i poznania Twoich potrzeb, bo to od nich zależy, jaką moc i rodzaj instalacji zaproponujemy, po wskazanie możliwych źródeł dofinansowania.

Dobrze zaprojektowana i skonfigurowana instalacja fotowoltaiczna to oszczędność na rachunkach za energię elektryczną nawet do 95% w skali roku a nasz system fotowoltaiczny jest w 100% bezobsługowy!

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

   

Zobacz nasze oddziały w województwie mazowieckim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy