Fotowoltaika Marki

Średnie roczne nasłonecznienie w Markach przekracza 1080 kWh/kWp, stwarzając mieszkańcom bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Inwestycja we własną przydomową elektrownię słoneczną to gwarancja uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz obniżenia rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku. Ceny prądu w Polsce stale rosną i są bardzo niestabilne. 

Pozyskiwanie energii z własnej instalacji fotowoltaicznej sprawia, że możemy uzyskać samowystarczalność energetyczną nawet na poziomie 100%. PV POLAND instaluje panele fotowoltaiczne w ciągu jednego dnia,  a potem nie musisz się martwić, ponieważ dajemy Ci 30 - letnią gwarancję na panele PV. 

Przygotowana przez nas oferta jest skrojona pod Twoje potrzeby i możliwości finansowe. Przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces inwestycyjny: od audytu fotowoltaicznego (rozpoznanie potrzeb energetycznych, nasłonecznia i terenowych we wskazanej lokalizacji), przez stworzenie projektu instalacji PV dostosowanego do indywidualnych potrzeb, po fachową instalację przez naszą własną ekipę oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Pomożemy Ci więc nie tylko zgłosić instalację fotowoltaiczną do zakładu energetycznego, ale także pozyskać wszelkie możliwe dofinansowania.

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Marki

Rozwiązaniem na wysokie rachunki za ogrzewanie jest pompa ciepła. To urządzenie OZE nie tylko ogrzewa domy, budynki firm lub pomieszczenia gospodarcze, ale również wodę użytkową. Dodatkowym atutem pompy ciepła jest to, że nie tylko dostarcza ciepło zimą, ale latem chłodzi! Jako urządzenie również automatycznie utrzymuje ustaloną przez właściciela temperaturę, a jej pracę może on monitorować poprzez aplikację.

Najważniejsza kwestia jest taka, że pompa ciepła gwarantuje nam niskie rachunki za ogrzewanie. Jednakże należy mieć na uwadze fakt, że do swojej pracy potrzebuje prądu, którego lepiej nie pobierać odpłatnie z sieci. Dlatego zaleca się połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, która dostarczy potrzebny prąd z darmowej energii dostarczanej przez słońce. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną korzyść: Nasz dom, biuro, magazyn, pomieszczenie gospodarcze jest całkowicie samowystarczalne, a my nie musimy dłużej przejmować się rachunkami.

Należy wspomnieć jeszcze o atrakcyjnych dofinansowaniach i ulgach, które sprawiają, że praktycznie każdy może zainwestować w urządzenia OZE z szybkim zwrotem inwestycji.

Rozpocznij nowy etap bez wysokich rachunków z PV Poland!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy