Fotowoltaika Marki

Średnie roczne nasłonecznienie w Markach przekracza 1080 kWh/kWp, stwarzając mieszkańcom bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Inwestycja we własną przydomową elektrownię słoneczną to gwarancja uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz obniżenia rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku. Ceny prądu w Polsce stale rosną i są bardzo niestabilne. Pozyskiwanie energii z własnej instalacji fotowoltaicznej sprawia, że możemy uzyskać samowystarczalność energetyczną nawet na poziomie 100%. PV POLAND instaluje panele fotowoltaiczne w ciągu jednego dnia, a potem nie musisz się martwić o funkcjonowanie instalacji przez całe 30 lat, ponieważ dajemy Ci absolutną gwarancję na same panele oraz wszystkie elementy systemu PV.

Przygotowana przez nas oferta jest skrojona pod Twoje potrzeby i możliwości finansowe. Przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces inwestycyjny: od audytu fotowoltaicznego (rozpoznanie potrzeb energetycznych, nasłonecznia i terenowych we wskazanej lokalizacji), przez stworzenie projektu instalacji PV dostosowanego do indywidualnych potrzeb, po fachową instalację przez naszą własną ekipę oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Pomożemy Ci więc nie tylko zgłosić instalację fotowoltaiczną do zakładu energetycznego, ale także pozyskać wszelkie możliwe dofinansowania.

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką, ale nie jesteś pewien czy to dobra decyzja? Mieszkańcy Marek mogą u nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące mogą zwrócić nam panele, a my zwrócimy im pieniądze.

 

 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy