Fotowoltaika Małopolskie

Województwo małopolskie zajmuje powierzchnię 15 182 km² i ma około 3,4 mln mieszkańców. To 182 gminy, 19 powiatów i 3 miasta na prawach powiatu. Z uwagi na południowe położenie województwa, panują tu optymalne warunki nasłonecznienia– średnie roczne nasłonecznie waha się od 1080 do ponad 1160 kWh/kWp, co stwarza możliwość nieograniczonego inwestowania w fotowoltaikę. Co daje taka inwestycja? Przede wszystkim szansę uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, a co a tym idzie koniec z kłopotami wynikającymi ze stale rosnących i niestabilnych cen prądu. W praktyce to redukcja rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku.

PV POLAND oferuje swoim Klientom przeprowadzenie przez cały proces inwestycyjny, w ramach którego mogą liczyć na bezpłatny audyt fotowoltaiczny (rozpoznanie potrzeb energetycznych, nasłonecznienia oraz warunków terenowych we wskazanej lokalizacji), stworzenie projektu instalacji PV dostosowanego do indywidualnych potrzeb, fachową instalację przez naszą własną ekipę oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Inwestycja w zieloną energię jest więc szybka, prosta i przyjemna. Warto zaznaczyć, że panele instalujemy w ciągu jednego dnia i udzielamy aż 30-letniej gwarancji na panele. 

Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych to przyszłość światowej energetyki. Bądź częścią tego projektu przyczyniając się do ochrony zasobów środowiska naturalnego. Województwo małopolskie ma naturalne optymalne warunki do inwestowania w fotowoltaikę, a stanie się stanie się właścicielem przydomowej elektrowni słonecznej nigdy jeszcze nie było tak proste i ekonomiczne.
 

Zobacz nasze oddziały w województwie małopolskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy