Fotowoltaika Lublin

Średnie roczne nasłonecznienie w Lublinie wynosi ponad 1060 kWh/kWp. To idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę, która umożliwia nie tylko częściowe lub całkowite uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz zniwelowanie rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku, ale także wymierne przyczynienie się do polepszenia jakości powietrza w najbliższej okolicy – instalacja PV jest zeroemisyjna, co oznacza, że Twoja własna przydomowa elektrownia słoneczna nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów.

fotowoltaika lublin

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Lublina, firma PV Poland oferuje przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny. Współpracę rozpoczynamy od audytu fotowoltaicznego, żeby ustalić warunki terenowe i nasłonecznienia w konkretnym miejscu inwestycji, zapotrzebowanie energetyczne posesji oraz możliwości finansowe inwestora. W oparciu o te dane projektujemy maksymalnie zindywidualizowany system fotowoltaiczny, który następnie montujemy w ciągu jednego dnia. Pomagamy też w uzyskaniu dofinansowań, kredytów i pożyczek oraz dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej.

Kto to zazna komfortu wiążącego się z niezależnością energetyczną i odciążeniem domowego budżetu raczej nie chce rezygnować z instalacji fotowoltaicznej. Nie obawiaj się: nasze panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Damy Ci też trzydziestoletnią gwarancję na panele. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Lublin

Pompa ciepła nie tylko ogrzewa pomieszczenia i wodę użytkową, ale również latem ochładza, działając jak klimatyzacja. Dzięki temu, właściciele domów, firm i pomieszczeń gospodarczych są samowystarczalni i uniezależniają się wobec podwyżek cen energii. Należy mieć na uwadze to, że pompa ciepła potrzebuje do swojej pracy prądu, dlatego zaleca się połączenia jej z instalacją fotowoltaiczną, która dostarcza darmowy prąd, dzięki czemu użytkownik nie musi odpłatnie pozyskiwać go z sieci. Taka inwestycja sprawia, że właściciele budynków są zeroemisyjni oraz mają gwarancję niskich rachunków.

Atrakcyjne dofinansowania i ulgi sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na taką inwestycję. Dodatkowo należy zaznaczyć, że nie dość, że szybko się spłacają, to od momentu zamontowania automatycznie pracują na niższe rachunki.

Chcesz dołączyć do osób niezależnych energetycznie? Zrób to z PV Poland!

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy