Fotowoltaika Lublin

Średnie roczne nasłonecznienie w Lublinie wynosi ponad 1060 kWh/kWp. To idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę, która umożliwia nie tylko częściowe lub całkowite uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz zniwelowanie rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku, ale także wymierne przyczynienie się do polepszenia jakości powietrza w najbliższej okolicy – instalacja PV jest zeroemisyjna, co oznacza, że Twoja własna przydomowa elektrownia słoneczna nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Lublina, firma PV Poland oferuje przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny. Współpracę rozpoczynamy od audytu fotowoltaicznego, żeby ustalić warunki terenowe i nasłonecznienia w konkretnym miejscu inwestycji, zapotrzebowanie energetyczne posesji oraz możliwości finansowe inwestora. W oparciu o te dane projektujemy maksymalnie zindywidualizowany system fotowoltaiczny, który następnie montujemy w ciągu jednego dnia. Pomagamy też w uzyskaniu dofinansowań, kredytów i pożyczek oraz dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem przydomowej elektrowni słonecznej do publicznej sieci energetycznej.

fotowoltaika lublin

Wciąż masz wątpliwości? U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące, możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. Sądzimy jednak, że uznasz inwestycję w fotowoltaikę za jedną z lepszych inwestycji w swoi życiu. Kto zazna komfortu wiążącego się z niezależnością energetyczną i odciążeniem domowego budżetu raczej nie chce rezygnować z instalacji fotowoltaicznej. Nie obawiaj się: nasze panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Damy Ci też trzydziestoletnią gwarancję absolutną nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele, inwerter i inne elementy konstrukcji.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy