Fotowoltaika Lubelskie

Województwo lubelskie zajmuje obszar powierzchni 25 122,46 km². To 4 miasta na prawach powiatu, 20 powiatów oraz 213 gmin. Na terenie całego województwa panują doskonałe warunki nasłonecznienia, przy czym najwyższe nasłonecznienie wynoszące powyżej 1080 kWh/kWp ma południowa część województwa lubelskiego. Trudno się zatem dziwić, że inwestowanie w fotowoltaikę jest na Lubelszczyźnie tak popularne. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny: od audytu fotowoltaicznego, przez pomoc w pozyskaniu dofinansowania i finalizację kwestii formalno-prawnych związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej. Prawidłowo zaprojektowana, czyli uwzględniająca rzeczywiste zapotrzebowanie energetyczne posesji, oraz prawidłowo skonfigurowana instalacja fotowoltaiczna pozwala zniwelować rachunki za energię elektryczną nawet o 95% w skali roku.

Jeśli obawiasz się, że przydomowa elektrownia słoneczna nie spełni Twoich oczekiwań, u nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące, możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. Jeśli jednak uznasz, że była to inwestycja trafiona, damy Ci trzydziestoletnią gwarancję absolutną nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele, inwerter oraz pozostałe elementy instalacji. Gdyby zaszła potrzeba konserwacji Twojej mikroinstalacji PV, zawsze możesz skorzystać pomocy naszego pogotowia fotowoltaicznego.

Panele instalujemy w ciągu jednego dnia; są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Także bezemisyjne, co oznacza, że produkcja prądu nie wiąże się z emisją do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.
 

Zobacz nasze oddziały w województwie lubelskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy