Fotowoltaika Lubelskie

Województwo lubelskie zajmuje obszar powierzchni 25 122,46 km². To 4 miasta na prawach powiatu, 20 powiatów oraz 213 gmin. Na terenie całego województwa panują doskonałe warunki nasłonecznienia, przy czym najwyższe nasłonecznienie wynoszące powyżej 1080 kWh/kWp ma południowa część województwa lubelskiego. Trudno się zatem dziwić, że inwestowanie w fotowoltaikę jest na Lubelszczyźnie tak popularne. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny: od audytu fotowoltaicznego, przez pomoc w pozyskaniu dofinansowania i finalizację kwestii formalno-prawnych związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej. Prawidłowo zaprojektowana, czyli uwzględniająca rzeczywiste zapotrzebowanie energetyczne posesji, oraz prawidłowo skonfigurowana instalacja fotowoltaiczna pozwala zniwelować rachunki za energię elektryczną nawet o 95% w skali roku.

Oferujemy 30 - letnią gwarancję na panele fotwoltaiczne, które instalujemy w ciągu jednego dnia; są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Także bezemisyjne, co oznacza, że produkcja prądu nie wiąże się z emisją do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.
 

Zobacz nasze oddziały w województwie lubelskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy