Fotowoltaika Łódzkie

Województwo Łódzkie, obejmujące 21 powiatów, 3 miasta na prawie powiatu i 177 gmin, obejmuje obszar o powierzchni 18 218,95 km² zamieszkiwany przez blisko 2,5 mln osób. Warunki nasłonecznieniowe  wahają się tu od bardzo dobrych po optymalne, co oznacza, że średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi tu od 1080 kWh/kWp do blisko 1160 kWh/kWp. Jeśli więc zastanawiasz się nad inwestycją w fotowoltaikę, ale nie jesteś pewien czy to dobra decyzja, dzięki PV Poland możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze.

 

PV Poland pomaga mieszkańcom województwa łódzkiego przejść przez cały proces inwestycyjny, od audytu energetycznego, przez przyłączenie instalacji do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na istniejący już system PV, żeby każde gospodarstwo domowe, rolne albo firma mogły cieszyć się zieloną energią pozyskiwaną ze słońca. Mikroinstalacja fotowoltaiczna pozwala na całkowite zaspokojenie potrzeb energetycznych, uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii oraz zredukowanie rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona pod Twoje potrzeby i możliwości finansowe, optymalizujemy też nadwyżki energii tak, by pokryły Twoje zapotrzebowanie w przypadku zmniejszonej produkcji prądu.

Czysta energia ze słońca to czysty zysk oraz gwarantowane bezpieczeństwo energetyczne, ekologiczne i finansowe. Jeśli masz obawy o to, czy inwestycja jest bezpieczna, nie stracisz na niej i czy nagle nie znikniemy z rynku, pomagamy Ci je rozwiać. Każdy Klient zostaje objęty specjalnym pakietem reasekuracyjnym, zapewniającym bezpieczeństwo finansowe i gwarantujące zwrot środków. Pismo potwierdzające przystąpienie do programu dostaniesz od nas już przy podpisywaniu umowy.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Zobacz nasze oddziały w województwie łódzkim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy