Fotowoltaika Leszno

Średnie roczne nasłonecznienie w Lesznie przekracza 1080 kWh/kWp, dzięki czemu inwestycja w fotowoltaikę jest maksymalnie bezpieczna. PV Poland gwarantuje swoim Klientom pomoc w przejściu przez cały proces inwestycyjny: od audytu fotowoltaicznego w planowanym miejscu inwestycji, po pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej. Pomagamy też w uzyskaniu dofinansowań oraz pozyskaniu kredytu.fotowoltaika poznań

Własna przydomowa elektrownia fotowoltaiczna to możliwość zredukowania rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku. Nasze panele fotowoltaiczne są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne.

Oferujemy także najwyższej klasy osprzęt elektroenergetyczny. Przydomowa elektrownia fotowoltaiczna pozwoli nawet na 100% zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego Twojej posesji oraz na maksymalne uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii.Projektując instalację fotowoltaiczną bierzemy pod uwagę warunki terenowe, zapotrzebowanie energetyczne posesji oraz Twoje możliwości finansowe. Nie wahaj się: mamy dla Ciebie 30-letnią gwarancję  obejmującą panele PV. 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Nasza firma otrzymała Złote Godło programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Services za projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Dzięki PV Poland możesz cieszyć się niezależnością energetyczną i redukcją rachunków za prąd od zaraz. 

Pompa ciepła Leszno

Pompa ciepła jest źródłem grzewczym, które w sposób ekologiczny i tani dostarczy ciepła do Twojego domu, biznesu i gospodarstwa. Dodatkowo to urządzenie podgrzewa wodę użytkową oraz zapewni przyjemny chłód w lecie. Do swojej pracy potrzebuje jedynie prądu, który zaleca się dostarczać za darmo poprzez instalację fotowoltaiczną, aniżeli pobierać odpłatnie z sieci.

Inwestycja w OZE jest jeszcze bardziej opłacalna z atrakcyjnymi dofinansowaniami i ulgami, które w realny sposób wspierają korzystanie z zielonej energii. Warto pamiętać, że od momentu podłączenia te urządzenia pracują nad redukcją twoich rachunków. Dodatkowo są to urządzenia, których zakup szybko się spłaca.

Nie przepłacaj na rachunkach i dołącz do grona naszych Klientów czerpiących energię z OZE!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy