Fotowoltaika Leszno

Średnie roczne nasłonecznienie w Lesznie przekracza 1080 kWh/kWp, dzięki czemu inwestycja w fotowoltaikę jest maksymalnie bezpieczna. PV Poland gwarantuje swoim Klientom pomoc w przejściu przez cały proces inwestycyjny: od audytu fotowoltaicznego w planowanym miejscu inwestycji, po pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej. Pomagamy też w uzyskaniu dofinansowań oraz pozyskaniu kredytu.

Nasze panele fotowoltaiczne są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne. Oferujemy także najwyższej klasy osprzęt elektroenergetyczny. Jeśli już zastanawiasz się nad fotowoltaiką, ale jeszcze nie jesteś pewien czy to na pewno dobra decyzja, u nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, my natomiast wypłacimy Ci pieniądze.

Własna przydomowa elektrownia fotowoltaiczna to możliwość zredukowania rachunków za prąd nawet do 95% w skali roku. Jeśli zdecydujesz się na jej zakup kompletnej instalacji PV, możesz mieć także pewność, że nie obejmie Cię zapowiadana na rok 2022 zmiana przepisów, mająca uniemożliwić odbieranie przesłanych do publicznej sieci energetycznej nadwyżek energii wyprodukowanej w przydomowej elektrowni FV w postaci opustów, a zmusić prosumentów do jej zakupu po preferencyjnej cenie. Wszystkie instalacje PV zainstalowane do końca 2021 roku przez specjalistów z PV Poland będą pracowały przez długie lata na dotychczasowych zasadach.

Przydomowa elektrownia fotowoltaiczna pozwoli nawet na 100% zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego Twojej posesji oraz na maksymalne uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii. Projektując instalację fotowoltaiczną bierzemy pod uwagę warunki terenowe, zapotrzebowanie energetyczne posesji oraz Twoje możliwości finansowe. Nie wahaj się: mamy dla Ciebie 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji, jasną i bezpieczną umowę i bezpłatny serwis.

 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:fotowoltaika poznań

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Dzięki temu, że zatrudniamy własną ekipę montażowo-serwisową, możemy naszym Klientom zaoferować bezpłatny serwis. Fotowoltaiczne Pogotowie PV Poland to specjaliści, którym możesz zadać każde pytanie na temat fotowoltaiki. Nasza firma otrzymała Złote Godło programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Services za projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Dzięki PV Poland możesz cieszyć się niezależnością energetyczną i redukcją rachunków za prąd od zaraz. 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy