Fotowoltaika Legnica

Średnie roczne nasłonecznienie w Legnicy i jej najbliższych okolicach przekracza 1080 kWh/kWp. To idealne warunki nasłonecznienia do inwestowania w fotowoltaikę. Jeśli więc zależy Ci na uzyskaniu częściowej bądź całkowitej niezależności energetycznej, skontaktuj się z PV Poland. 

fotowoltaika Legnica

Przeprowadzimy audyt fotowoltaiczny we wskazanym przez Ciebie miejscu, ustalimy rzeczywiste zapotrzebowanie energetyczne Twojej posesji oraz opracujemy projekt instalacji fotowoltaicznej uwzględniający warunki terenowe i nasłonecznienie. Weźmiemy też pod uwagę Twoje możliwości finansowe, co oznacza także pomoc w pozyskaniu dofinansowania bądź kredytu.

Starannie zaprojektowana i prawidłowo skonfigurowana instalacja PV pomaga zmniejszyć rachunki za prąd nawet o 95% w skali rocznej. Możesz też cieszyć się tzw. zieloną energią pozyskiwaną z odnawialnego źródła. Praca instalacji fotowoltaicznej jest zeroemisyjna, co oznacza, że Twoja własna przydomowa elektrownia słoneczna nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów.

Panele montujemy w jeden dzień i otrzymujesz na nie 30 lat gwarancji!

Największe zaufanie mamy do naszych specjalistów, dlatego możesz liczyć na nasze ekipy monterskie.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Legnica

Fotowoltaika to połowa sukcesu w drodze do niezależności energetycznej, a druga połowa to pompa ciepła, która ogrzeje nasz dom, biznes lub gospodarstwo. Te dwa urządzenia OZE mogą działać niezależnie, ale dają nam maksymalne oszczędności w połączeniu. Dlaczego? Pompa ciepła do działania potrzebuje prądu, który najlepiej uzyskiwać za darmo z paneli fotowoltaicznych, zamiast pobierać odpłatnie z sieci.

Co zapewnia pompa ciepła?

  • Ogrzewanie zimą dostosowane (temperatury mogą być dostosowane do określonych pomieszczeń).
  • Ochładzanie w okresie letnim
  • Ogrzewanie wodę użytkową
  • Bezemisyjne i ekologiczne pozyskiwanie energii grzewczej
  • Realnie niskie rachunki za ogrzewanie, ponieważ całe zapotrzebowanie energetyczne jest opierane na bezawaryjnym i bezpiecznym źródle energii.

Co niemniej ważne, pompa ciepła do swojego działania potrzebuje prądu, który warto pozyskiwać za darmo z instalacji fotowoltaicznej i nie przepłacać na pobieraniu bezpośrednio z sieci.

Inwestycja w urządzenia OZE jest jeszcze bardziej opłacalna, gdy wykorzystamy atrakcyjnie dofinansowania i ulg, które są dostępne dla wszystkich. W takim przypadku poza szybkim zwrotem inwestycji przyszły użytkownik zielonej energii otrzymuje dodatkowe wsparcie finansowe do zakupu.

Zastanawiasz się, ile wyniosłoby Cię uniezależnienie się od dostawców energii? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dostosowaną do Twojego zapotrzebowania oraz możliwości finansowych!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy