Fotowoltaika Legnica

Średnie roczne nasłonecznienie w Legnicy i jej najbliższych okolicach przekracza 1080 kWh/kWp. To idealne warunki nasłonecznienia do inwestowania w fotowoltaikę. Jeśli więc zależy Ci na uzyskaniu częściowej bądź całkowitej niezależności energetycznej, skontaktuj się z PV Poland. Przeprowadzimy audyt fotowoltaiczny we wskazanym przez Ciebie miejscu, ustalimy rzeczywiste zapotrzebowanie energetyczne Twojej posesji oraz opracujemy projekt instalacji fotowoltaicznej uwzględniający warunki terenowe i nasłonecznienie. Weźmiemy też pod uwagę Twoje możliwości finansowe, co oznacza także pomoc w pozyskaniu dofinansowania bądź kredytu. Starannie zaprojektowana i prawidłowo skonfigurowana instalacja PV pomaga zmniejszyć rachunki za prąd nawet o 95% w skali rocznej. Możesz też cieszyć się tzw. zieloną energią pozyskiwaną z odnawialnego źródła. Praca instalacji fotowoltaicznej jest zeroemisyjna, co oznacza, że Twoja własna przydomowa elektrownia słoneczna nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów. Panele montujemy w jeden dzień, dając Ci 30 lat gwarancji absolutnej nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele i falownik i inne elementy instalacji.

fotowoltaika Legnica

Wahasz się? Żaden problem! U nas możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. Chociaż nie zdarza się, aby ktoś, kto zazna komfortu wiążącego się z niezależnością energetyczną i odciążeniem domowego budżetu chciał rezygnować z instalacji fotowoltaicznej. Pamiętaj, że my nie zlecamy żadnych pracy podwykonawcom – stworzyliśmy swoje pogotowie fotowoltaiczne, dysponujemy też ekipą konserwatorsko-montażową. Największe zaufanie mamy do naszych specjalistów.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy