Fotowoltaika Legnica

Średnie roczne nasłonecznienie w Legnicy i jej najbliższych okolicach przekracza 1080 kWh/kWp. To idealne warunki nasłonecznienia do inwestowania w fotowoltaikę. Jeśli więc zależy Ci na uzyskaniu częściowej bądź całkowitej niezależności energetycznej, skontaktuj się z PV Poland. Przeprowadzimy audyt fotowoltaiczny we wskazanym przez Ciebie miejscu, ustalimy rzeczywiste zapotrzebowanie energetyczne Twojej posesji oraz opracujemy projekt instalacji fotowoltaicznej uwzględniający warunki terenowe i nasłonecznienie. Weźmiemy też pod uwagę Twoje możliwości finansowe, co oznacza także pomoc w pozyskaniu dofinansowania bądź kredytu. Starannie zaprojektowana i prawidłowo skonfigurowana instalacja PV pomaga zmniejszyć rachunki za prąd nawet o 95% w skali rocznej. Możesz też cieszyć się tzw. zieloną energią pozyskiwaną z odnawialnego źródła. Praca instalacji fotowoltaicznej jest zeroemisyjna, co oznacza, że Twoja własna przydomowa elektrownia słoneczna nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów. Panele montujemy w jeden dzień i otrzymujesz na nie 30 lat gwarancji!

fotowoltaika Legnica

Największe zaufanie mamy do naszych specjalistów, dlatego możesz liczyć na nasze ekipy monterskie.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy