Fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie, składające się z dawnych województw bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego, to obszar, w skład którego wchodzą 144 gminy, 19 powiatów oraz 4 miasta na prawach powiatu. To około 2 miliony osób mieszkających na terenach, na których średnie roczne nasłonecznienie waha się między 1000 a 1160 kWh/kWp. Im dalej na północ, tym trudniejsze warunki nasłonecznienia, należy jednak zauważyć, że na ternie całego województwa kujawsko-pomorskiego są one optymalne do inwestowania w fotowoltaikę, która – wbrew potocznym przekonaniom – najsprawniej działa właśnie wtedy, panuje aura określana mianem umiarkowanej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom energetycznym mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, PV POLAND oferuje najnowocześniejsze systemy fotowoltaiczne. Stanie się właścicielem przydomowej elektrowni słonecznej to gwarancja maksymalnej redukcji rachunków za prąd – nawet do 95% w skali roku. W dobie stale rosnących oraz nieprzewidywalnych cen energii elektrycznej, własna instalacja fotowoltaiczna staje inwestycją ekonomiczną o dalekosiężnych skutkach. Żywotność nowoczesnych paneli PV oceniana jest nawet na 50 lat, a nasza firma udziela Klientom 30-letniej gwarancji na panele.

?

Zobacz nasze oddziały w województwie kujawsko-pomorskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy