Fotowoltaika Kraków

Średnie roczne nasłonecznienie w Krakowie przekracza 1160 kWh/kWp, stwarzając mieszkańcom idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów zainteresowanych uniezależnieniem swoich gospodarstw domowych od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, PV POLAND oferuje przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny: od audytu fotowoltaicznego (rozpoznanie potrzeb energetycznych, nasłonecznieniai terenowych we wskazanej lokalizacji), przez stworzenie projektu instalacji PV dostosowanego do indywidualnych potrzeb, po fachową instalację przez naszą własną ekipę oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

 

fotowoltaika kraków

Oszczędności na rachunkach za prąd wynikające z uniezależnienia się od zakładu energetycznego są niebagatelne: mogą sięgać nawet do 95% w skali roku. Ekonomiczny aspekt inwestowania w fotowoltaikę jest więc kluczowy, a zaraz za nim plasuje się aspekt ekologiczny: pozyskiwanie energii zodnawialnych źródeł, a energia promieniowania słonecznego do takich należyPrzygotowana przez PV POLAND oferta zawsze jest skrojona pod Twoje potrzeby i możliwości finansowe, a jeśli martwisz się kosztami, jesteśmy od tego, by rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc w załatwieniu formalności związanych z finansowaniem

Fotowoltaika oznacza zatem niższe rachunki za prąd, zieloną energię i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu, co jest nie bez znaczenia w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie – jak w aglomeracji krakowskiej – przez cały rok utrzymuje się niebezpieczny smog.

 

 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy