Fotowoltaika Kielce

Średnie roczne nasłonecznienie w Kielcach przekracza 1080 kWh/kWp, co stwarza bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Wychodząc na przeciw potrzebom kielczan zainteresowanych pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych, firma PV Poland oferuje najnowocześniejsze systemy fotowoltaiczne oraz pomoc specjalistów na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Podejmując współpracę z naszą firmą, Klienci mogą liczyć na 30-letnią gwarancję  obejmującą bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i w 100% niepalne panele PV. 

Inwestycja w przydomową elektrownię słoneczną daje możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz uzyskania nawet 100% samowystarczalności energetycznej. Wiąże się to z wymiernymi oszczędnościami na rachunkach za prąd. Przygotowując dla naszych Klientów bezpieczną i jasną umowę, gwarantujemy jednocześnie pomoc na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od audytu fotowoltaicznego, przez pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z preferencyjnym dofinansowaniem, po przyłączenie instalacji do sieci. Dysponując własną ekipą konserwatorsko-montażową, montujemy system fotowoltaiczny w ciągu jednego dnia. Możesz cieszyć się produkcją zielonej energii z własnej przydomowej elektrowni słonecznej oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie.

Ze względów ekonomicznych, w dobie stale rosnących rachunków za prąd, inwestycja w fotowoltaikę jest jednym z najlepszych rozwiązań, na jakie może sobie pozwolić mieszkaniec Kielc. Przygotowywana przez nas oferta jest zawsze skrojona na miarę potrzeb i możliwości finansowych konkretnego Klienta. Jeśli martwisz się kosztami, jesteśmy od tego, by rozwiać Twoje wątpliwości. Jeśli nie jesteś pewien, że Twoja posesja to dobre miejsce instalację PV, wysyłamy do Ciebie doradcę, który to sprawdzi.

Pompa ciepła Kielce

W poszukiwaniu rozwiązania na wysokie rachunki za ogrzewanie warto zwrócić uwagę na pompę ciepła. To urządzenie OZE nie tylko podgrzewa pomieszczenia, ale również wodę użytkową! Ponadto w okresie wiosenno-letnim ochładza, dzięki czemu, zapewnia użytkownikom kompleksowe działanie. Należy nadmienić, że pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje prądu, który najlepiej, żeby nie pobierała odpłatnie z sieci, dlatego zaleca się połączenie pompy z instalacją fotowoltaiczną, która dostarczy darmowego prądu do pompy i sprawi, że dom będzie całkowicie niezależny energetycznie.

Taka inwestycja szybko się spłaca, a wspierana przez atrakcyjne dofinansowania oraz ulgi sprawia, że praktycznie każdy może sobie na nią pozwolić! Ponadto urządzenia OZE od razu od momentu podłączenia działają na niższe rachunki.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy