Fotowoltaika Kędzierzyn-Koźle

Średnie roczne nasłonecznienie w Kędzierzynie-Koźlu oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp. Tak dobre warunki nasłonecznienia warto wykorzystać do uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Najlepszym środkiem do tego celu jest inwestycja w instalację fotowoltaiczną. PV Poland przeprowadza swoich Klientów prze cały proces inwestycyjny. Rozpoczynamy od audytu fotowoltaicznego w planowanym miejscu inwestycji, żeby projektowana przez naszych specjalistów instalacja była dostosowana do rzeczywistych warunków terenowych oraz do zapotrzebowania energetycznego posesji. Projektując system PV bierzemy pod uwagę możliwości finansowe inwestora, pomagając także uzyskać dofinasowanie bądź kredyt. Na ostatnim etapie prac montujemy panele w jeden dzień i pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podłączeniem przydomowej mikroinstalacji PV do publicznej sieci energetycznej.

fotowoltaika Kędzierzyn Koźle

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z fotowoltaiką, w PV Poland możesz testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. Jeśli nie zdecydujesz się na zwrot, dajemy Ci 30 lat gwarancji absolutnej nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały wchodzący w jej skład sprzęt, w tym panele i inne elementy elektronergetyczne. Inwestując w pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych nie tylko niwelujesz rachunki za prąd, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego – czysta zielona energia to gwarancja czystego powietrza (instalacja PV jest zeroemisyjna). Nasze panele fotowoltaiczne są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Gdybyś miał z nimi jakiekolwiek problemy, co jest mało prawdopodobne, możesz skorzystać z pomocy naszego pogotowia fotowoltaicznego

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy