Fotowoltaika Kędzierzyn-Koźle

Średnie roczne nasłonecznienie w Kędzierzynie-Koźlu oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp. Tak dobre warunki nasłonecznienia warto wykorzystać do uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Najlepszym środkiem do tego celu jest inwestycja w instalację fotowoltaiczną. PV Poland przeprowadza swoich Klientów prze cały proces inwestycyjny. Rozpoczynamy od audytu fotowoltaicznego w planowanym miejscu inwestycji, żeby projektowana przez naszych specjalistów instalacja była dostosowana do rzeczywistych warunków terenowych oraz do zapotrzebowania energetycznego posesji. 

fotowoltaika Kędzierzyn Koźle

Projektując system PV bierzemy pod uwagę możliwości finansowe inwestora, pomagając także uzyskać dofinasowanie bądź kredyt. Na ostatnim etapie prac montujemy panele w jeden dzień i pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podłączeniem przydomowej mikroinstalacji PV do publicznej sieci energetycznej.

Pamiętaj, że inwestując w pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych nie tylko niwelujesz rachunki za prąd, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego – czysta zielona energia to gwarancja czystego powietrza (instalacja PV jest zeroemisyjna). Nasze panele fotowoltaiczne są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Mimo wszystko, naszym Klientom oferujemy 30-letnią gwarancję na ten produkt.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Kędrzyn-Koźle

Ekologicznym źródłem ogrzewania jest pompa ciepła, która nie tylko dostarczy ciepła do budynku, ale również ogrzeje potrzebną wodę użytkową. Co niemniej ważne, to urządzenie w lecie może dostarczać przyjemnego chłodu. Użytkownik ma możliwość dopasowania temperatur do określonych pomieszczeń, a następnie pompa ciepła je egzekwuje.

Do swojej pracy pompa ciepła potrzebuje jedynie prądu, który najlepiej, żeby pobierała z darmowego źródła, jakim jest fotowoltaika. Połączenie tych dwóch urządzeń OZE sprawia, że dom nie tylko staje się zeroemisyjny, ale całkowicie samowystarczalny i tym samym uniezależniony od nieustannie wzrastających cen.

Inwestując w OZE, warto również wziąć pod uwagę atrakcyjne dofinansowania i ulgi, które są realnym wsparciem w zakupie i montażu pompy czy fotowoltaiki, a dzięki temu, każdy może pozwolić sobie na niskie rachunki.

Spraw, aby Twój dom/biznes/gospodarstwo było samowystarczalne energetycznie – skontaktuj się z nami i otrzymaj dopasowaną ofertę!

 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy