Fotowoltaika Katowice

Średnie roczne nasłonecznienie w Katowicach oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp. To optymalne warunki do inwestowana w panele fotowoltaiczne. Naszym Klientom oferujemy bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele PV, które wraz wysokiej klasy inwerterem oraz okablowaniem elektroenergetycznym stworzą system fotowoltaiczny dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. PV Poland pomaga swoim Klientom na każdym etapie inwestycji. Zaczynamy od przeprowadzenia audytu fotowoltaicznego na posesji inwestora, przygotowujemy projekt, montujemy instalację (mamy własną ekipę montażową) oraz podłączamy ją do sieci energetycznej, pomagając w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych. Oczywiście świadczymy też pomoc w pozyskaniu korzystnego dofinansowania. 

fotowoltaika katowice

Własna przydomowa elektrownia słoneczna to możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii, znacznego obniżenia rachunków za prąd oraz – jeśli system PV ma optymalną moc – uzyskania samowystarczalności energetycznej nawet na poziomie 100%. To także konkretny wkład w ochronę środowiska naturalnego: pozyskujemy energię z odnawialnego źródła, praca systemu fotowoltaicznego jest zeroemisyjna. Ten ostatni argument jest szczególne ważny dla mieszkańców Katowic, bo ich miasto leży w regionie o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Polsce. Już od momentu podłączenia Twojego systemu PV możesz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. Oszczędzasz i dbasz o czystsze powietrze w Twoim otoczeniu.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Katowice

Inwestycja w pompę ciepła to inwestycja w tanie źródło ogrzewania nie tylko budynków, ale również wody użytkowej! W odróżnieniu od konwencjonalnych sposobów pozyskiwania energii grzewczej jest to urządzenie bezemisyjne, a co za tym idzie, nie potrzebuje dokupowania dodatkowych komponentów, jak coroczny zakup węgla do pieca.

Opierając całe swoje zapotrzebowanie grzewcze na pompie ciepła, użytkownicy mają gwarancje niskich rachunków oraz niezależność wobec podwyżek cen prądu. Ponadto, nabycie tego urządzenia OZE jest inwestycją w zasięgu ręki dla każdego, gdyż jest wiele atrakcyjnych dofinansowań i ulg, z których można skorzystać.

Praca pompy ciepła wymaga podłączenia do prądu, dlatego zaleca się połączenie jej z instalacją fotowoltaiczną. Taka inwestycja sprawia, że nasz dom, biznes oraz pomieszczenia gospodarcze są całkowicie samowystarczalne pod względem ogrzewania i prądu, oraz bezemisyjne, czyli realnie wpływamy na stan powietrza w Polsce.

Zacznij płacić niskie rachunki za energię z PV Poland!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy