Fotowoltaika Katowice

Średnie roczne nasłonecznienie w Katowicach oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp. To optymalne warunki do inwestowana w panele fotowoltaiczne. Naszym Klientom oferujemy bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele PV, które wraz wysokiej klasy inwerterem oraz okablowaniem elektroenergetycznym stworzą system fotowoltaiczny dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. PV Poland pomaga swoim Klientom na każdym etapie inwestycji. Zaczynamy od przeprowadzenia audytu fotowoltaicznego na posesji inwestora, przygotowujemy projekt, montujemy instalację (mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową) oraz podłączamy ją do sieci energetycznej, pomagając w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych. Oczywiście świadczymy też pomoc w pozyskaniu korzystnego dofinansowania. Jeśli nasz Klient nie jest do końca przekonany, że inwestycja w fotowoltaikę to dobra decyzja, umożliwiamy testowanie instalacji przez cały rok. Jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze. fotowoltaika katowice

Własna przydomowa elektrownia słoneczna to możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii, znacznego obniżenia rachunków za prąd oraz – jeśli system PV ma optymalną moc – uzyskania samowystarczalności energetycznej nawet na poziomie 100%. To także konkretny wkład w ochronę środowiska naturalnego: pozyskujemy energię z odnawialnego źródła, praca systemu fotowoltaicznego jest zeroemisyjna. Ten ostatni argument jest szczególne ważny dla mieszkańców Katowic, bo ich miasto leży w regionie o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Polsce. Już od momentu podłączenia Twojego systemu PV możesz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. Oszczędzasz i dbasz o czystsze powietrze w Twoim otoczeniu.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy