Fotowoltaika Kalisz

Średnie roczne nasłonecznienie w Kaliszu przekracza 1080 kWh/kWp, co stwarza bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. PV Poland oferuje więc mieszkańcom Kalisza i okolic szybkie przejście całego procesu inwestycyjnego związanego z uniezależnieniem się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, który obejmuje:

PV Poland oferuje ultranowoczesne panele fotowoltaiczne: bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Nasi Klienci mogą liczyć na 30-letnią gwarancję  obejmującą panele PV. Zindywidualizowane podejście do każdego zlecenia sprawia, że pracujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bez względu na lokalizację instalacji PV, jej właściciel może zredukować rachunki za prąd nawet do 95% w skali roku. Przydomowa elektrownia fotowoltaiczna pozwala nawet na 100% zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego posesji oraz na maksymalne uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii. 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:fotowoltaika poznań

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne

Nasza firma otrzymała Złote Godło programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Services za projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Dzięki PV Poland możesz cieszyć się niezależnością energetyczną i redukcją rachunków za prąd od zaraz. 

Pompa ciepła Kalisz

W ostatnich latach głośno jest na temat urządzeń OZE, gdyż realnie obniżają rachunki za energię. Instalacja fotowoltaiczna produkując darmowy prąd, jest idealnym podłożem do założenia pompy ciepła, która potrzebując do swojej pracy prądu, nie będzie pozyskiwać go z odpłatnego źródła, czyli z sieci. Plusem połączenia tych dwóch urządzeń OZE jest także fakt, że budynek staje się samowystarczalny energetycznie i zeroemisyjny co w sposób zbawienny wpływa na stan powietrza w Polsce.

Pompa ciepła jako źródło grzewcze dostarcza ciepło do naszego domu, firmy i gospodarstwa. Jednakże jej działanie ma dużo szerszy zakres, tj. podgrzewa wodę użytkową, a latem ochładza pomieszczenia. Dodatkowo użytkownik może dostosować temperatury w określonych częściach domu, które automatycznie są przyjmowane przez pompę. Pracę pompy można monitorować za pomocą specjalnej aplikacji.

Inwestycja w pompę ciepła i fotowoltaikę jest wspierana przez rząd, także można liczyć na wiele atrakcyjnych dofinansowań i ulg, które sprawiają, że założenie tych urządzeń OZE jest jeszcze bardziej opłacalne.

Chcesz, żeby Twój dom, biznes lub gospodarstwo było niezależne energetycznie? Skontaktuj się z nami – dopasujemy ofertę do Ciebie!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy