Fotowoltaika Kalisz

Średnie roczne nasłonecznienie w Kaliszu przekracza 1080 kWh/kWp, co stwarza bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. PV Poland oferuje więc mieszkańcom Kalisza i okolic szybkie przejście całego procesu inwestycyjnego związanego z uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, który obejmuje:

PV Poland oferuje ultranowoczesne panele fotowoltaiczne: bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Nasi Klienci mogą liczyć na 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji, jasną i bezpieczną umowę i bezpłatny serwis. Inwestując w fotowoltaikę jeszcze w 2021 roku nie tylko przestajesz się obawiać corocznych podwyżek za prąd i ewentualnych, zapowiadanych zmian w prawie, związanych z rozliczeniami pomiędzy prosumentami a firmami energetycznymi.

Zindywidualizowane podejście do każdego zlecenia sprawia, że pracujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bez względu na lokalizację instalacji PV, jej właściciel może zredukować rachunki za prąd nawet do 95% w skali roku. Przydomowa elektrownia fotowoltaiczna pozwala nawet na 100% zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego posesji oraz na maksymalne uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii. Wahasz się? W PV Poland możesz testować instalację PV przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące, zwrócisz nam panele, a my wypłacimy Ci pieniądze.

 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:fotowoltaika poznań

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Dzięki temu, że zatrudniamy własną ekipę montażowo-serwisową, możemy naszym Klientom zaoferować bezpłatny serwis. Fotowoltaiczne Pogotowie PV Poland to specjaliści, którym możesz zadać każde pytanie na temat fotowoltaiki. Nasza firma otrzymała Złote Godło programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Services za projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Dzięki PV Poland możesz cieszyć się niezależnością energetyczną i redukcją rachunków za prąd od zaraz. 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy