Fotowoltaika Inowrocław

Średnie roczne nasłonecznienie w Inowrocławiu waha się od 1080 do 1160 kWh/kWp, co stwarza idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Pozyskiwanie energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego jest ekonomiczne i ekologiczne – instalacje jest bezemisyjna -  oraz daje możliwość niemal całkowitego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu i zniwelowania rachunków nawet do 95% w skali roku. Decydując się na zakup instalacji fotowoltaicznej w PV Poland, nasi Klienci zyskują maksymalną niezależność od zewnętrznych dostawców energii oraz możliwość nawet 100% zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego swojej posesji, a także redukcję rachunków za prąd do 95% w skali roku.

Nasze panele PV są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne.

Gwarantujemy:

  • audyt fotowoltaiczny w miejscu inwestycji
  • projekt uwzględniający nasłonecznienie oraz azymut i budowę dachu
  • instalację systemu na dachu bądź na gruncie - mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową
  • pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetyczne i w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania
  • 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV 
  • jasną i bezpieczną umowę 

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Inowrocław

W celu obniżenia rachunków za ogrzewanie zaleca się wybranie pompy ciepła. Dlaczego? Nie tylko ogrzeje nasz dom, firmę lub pomieszczenia gospodarcze w zimie, ale również przyjemnie ochłodzi latem. Ponadto, podgrzeje wodę użytkową i dzięki bazowaniu na zasobach naturalnych działa w sposób bezesmisyjny dbając o jakość powietrza.

Zaleca się skonfigurowanie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną z dwóch powodów. Po pierwsze, pompa do swojej pracy potrzebuje prądu, który warto pobierać z darmowego źródła, jakim jest fotowoltaika, aniżeli odpłatnie korzystać z energii dostarczanej z sieci. Po drugie, połączenie tych dwóch urządzeń OZE gwarantuje niskie rachunki za prąd i ogrzewanie oraz samowystarczalność energetyczną.

Inwestowanie w OZE wspomagają liczne dofinansowania i ulgi, które sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na niskie rachunki.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy