Fotowoltaika Grudziądz

Średnie roczne nasłonecznienie w Grudziądzu waha się od 1080 do 1160 kWh/kWp, co stwarza idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Pozyskiwanie energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego jest ekonomiczne i ekologiczne – instalacje jest bezemisyjna -  oraz daje możliwość niemal całkowitego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu i zniwelowania rachunków nawet do 95% w skali roku. Decydując się na zakup instalacji fotowoltaicznej w PV Poland, nasi Klienci zyskują maksymalną niezależność od zewnętrznych dostawców energii oraz możliwość nawet 100% zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego swojej posesji, a także redukcję rachunków za prąd do 95% w skali roku.

Nasze panele PV są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne.

Gwarantujemy:

  • audyt fotowoltaiczny w miejscu inwestycji
  • projekt uwzględniający nasłonecznienie oraz azymut i budowę dachu
  • instalację systemu na dachu bądź na gruncie - mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową
  • pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetyczne i w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania
  • 30-letnią gwarancję  obejmującą panele PV 
  • jasną i bezpieczną umowę 

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Grudziądz

Pompa ciepła należy do źródeł grzewczych, które nie tylko ogrzewają zimą, ale i dostarczają przyjemnego chłodu latem domom, firmom oraz pomieszczeniom gospodarczym. Temperatury w danych częściach budynków mogą być wyregulowane przez użytkownika, następnie pompa ciepła automatycznie ich pilnuje. Możliwe jest monitorowanie jej pracy z poziomu aplikacji mobilnej. Pompa ciepła jest bezemisyjna, bezpieczna i bezdźwięczna oraz jak każde urządzenie OZE praktycznie bezawaryjna.

Pompa ciepła opiera się na prądzie, dlatego warto skonfigurować jej działanie z instalacją fotowoltaiczną, która zapewni darmową energię w przeciwieństwie do prądu pobieranego z sieci.

Inwestowanie w urządzenia produkujące zieloną energię są wspierane przez atrakcyjne dofinansowania i ulgi, dzięki którym praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.

Zastanawiasz się, ile możesz zaoszczędzić z pompą ciepła i fotowoltaiką? Skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę dostosowaną do Twojego zapotrzebowania i możliwości finansowych!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy