Fotowoltaika Grudziądz

Średnie roczne nasłonecznienie w Inowrocławiu waha się od 1080 do 1160 kWh/kWp, co stwarza idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Pozyskiwanie energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego jest ekonomiczne i ekologiczne – instalacje jest bezemisyjna -  oraz daje możliwość niemal całkowitego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu i zniwelowania rachunków nawet do 95% w skali roku.

Mając na uwadze fakt, że w roku 2022 mają ulec zmianie przepisy regulujące relacje prosumentów oraz firm energetycznych (uniemożliwienie posiadaczom instalacji PV odbierania przesłanych do publicznej sieci energetycznej nadwyżek energii wyprodukowanej w przydomowej elektrowni FV w postaci opustów), informujemy wszystkich, którzy wciąż wahają się z zakupem instalacji PV, że instalacje fotowoltaiczne zakupione w firmie PV Poland i zainstalowane do końca 2021 roku przez naszą własną ekipę konserwatorsko-montażową będą pracowały przez długie lata na dotychczasowych zasadach.

Osoby wahające się mogą liczyć w PV Poland na unikatową w skali kraju ofertę: mogą testować instalację PV przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące, zwrócą nam panele, a my wypłacimy im pieniądze.

Decydując się na zakup instalacji fotowoltaicznej w PV Poland, nasi Klienci zyskują maksymalną niezależność od zewnętrznych dostawców energii oraz możliwość nawet 100% zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego swojej posesji, a także redukcję rachunków za prąd do 95% w skali roku. Nasze panele PV są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne.

 

Gwarantujemy:

  • audyt fotowoltaiczny w miejscu inwestycji
  • projekt uwzględniający nasłonecznienie oraz azymut i budowę dachu
  • instalację systemu na dachu bądź na gruncie - mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową
  • pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetyczne i w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania
  • 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji
  • jasną i bezpieczną umowę i bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy