Fotowoltaika Dolnośląskie

Województwo dolnośląskie to 4 miasta na prawach powiatu, 26 powiatów oraz 169 gmin. Średnie roczne nasłonecznienie na całym terenie województwa wynosi powyżej 1080 kWh/kWp. To idealne warunki do inwestowania w instalacje fotowoltaiczne, zaspokajające zapotrzebowanie energetyczne gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych i firm. Pozyskiwanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych jest ekologiczne i ekonomiczne. Dzięki panelom fotowoltaicznym pozyskuje się energię promieniowania słonecznego, która następnie konwertowana jest na energię elektryczną. Uzyskamy w ten sposób prąd określany jest mianem „czystej energii”. Inwestując we własną przydomową elektrownię słoneczną możemy uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz uzyskać nawet 100% samowystarczalność energetyczną.

Mieszkańcom województwa dolnośląskiego oferujemy najwyższej klasy bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele fotowoltaiczne, które nasza ekipa konserwatorsko-montażowa instaluje w ciągu jednego dnia. Zanim jednak zaczniesz się cieszyć gotową instalacją PV, warto zlecić przeprowadzenie audytu fotowoltaicznego, dzięki któremu ustalimy warunki terenowe oraz nasłonecznienie w miejscu planowanej inwestycji oraz zapotrzebowanie energetyczne posesji. Mając te dane, zaprojektujemy instalację fotowoltaiczną skrojoną na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych. PV Poland przeprowadza swoich Kientów przez cały proces inwestycyjny, kończący się pomocą w załatwieniu formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej.

Jeśli masz wątpliwości, czy przydomowa elektrownia słoneczna jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, u nas możesz testować instalację fotowoltaiczną przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele. My, oczywiście, wypłacimy Ci pieniądze. Nie sądzimy jednak, że zdecydujesz się na zwrot, bo fotowoltaika to możliwość pozyskania taniej zielonej energii, która sprawi, że poczujesz radykalne obniżenie rachunków za prąd oraz odetchniesz świeżym powietrzem – panele PV są zeroemisyjne.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.


 

Zobacz nasze oddziały w województwie śląskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy