Fotowoltaika Dolnośląskie

Województwo dolnośląskie to 4 miasta na prawach powiatu, 26 powiatów oraz 169 gmin. Średnie roczne nasłonecznienie na całym terenie województwa wynosi powyżej 1080 kWh/kWp. To idealne warunki do inwestowania w instalacje fotowoltaiczne, zaspokajające zapotrzebowanie energetyczne gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych i firm. Pozyskiwanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych jest ekologiczne i ekonomiczne. Dzięki panelom fotowoltaicznym pozyskuje się energię promieniowania słonecznego, która następnie konwertowana jest na energię elektryczną. Uzyskamy w ten sposób prąd określany jest mianem „czystej energii”. Inwestując we własną przydomową elektrownię słoneczną możemy uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej oraz uzyskać nawet 100% samowystarczalność energetyczną.

Mieszkańcom województwa dolnośląskiego oferujemy najwyższej klasy bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne panele fotowoltaiczne, które nasza ekipa montażowa instaluje w ciągu jednego dnia. Zanim jednak zaczniesz się cieszyć gotową instalacją PV, warto zlecić przeprowadzenie audytu fotowoltaicznego, dzięki któremu ustalimy warunki terenowe oraz nasłonecznienie w miejscu planowanej inwestycji oraz zapotrzebowanie energetyczne posesji. Mając te dane, zaprojektujemy instalację fotowoltaiczną skrojoną na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych. PV Poland przeprowadza swoich Kientów przez cały proces inwestycyjny, kończący się pomocą w załatwieniu formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej.

Fotowoltaika to możliwość pozyskania taniej zielonej energii, która sprawi, że poczujesz radykalne obniżenie rachunków za prąd oraz odetchniesz świeżym powietrzem – panele PV są zeroemisyjne.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.


 

Zobacz nasze oddziały w województwie śląskim:

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy